Każdy set to inny rozdział. To jest całe piękno siatkówki. -Wojciech Drzyzga

 • Wigilia MWZPS
  Zaproszenie

  Wigilia MWZPS

  Zapraszamy na Wigilię MWZPS. Tak jak przed rokiem odbędzie się w klubie The View w Warszawie, skąd będzie można podziwiać panoramę miasta. Zaproszeni są wszyscy, których łączy siatkówka na Mazowszu - prezesi, trenerzy, działacze, sędziowie - każdy kto ma ochotę uczestniczyć w tym ważnym wydarzeniu.
 • III termin kursokonferencji dla trenerow MWZPS
  Kursokonferencja trenerów

  III termin kursokonferencji dla trenerow MWZPS

  W dniu 11 grudnia 2018 odbędzie się III termin kursokonferencji dla trenerów MWZPS. Zgłoszenia do 6 grudnia 2018 na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 • Konkursy ofert na organizację turniejów finałowych Mistrzostw Mazowsza
  Konkursy oferty

  Konkursy ofert na organizację turniejów finałowych Mistrzostw Mazowsza

  Zapraszamy do składania ofert w konkursach ofert na organizację turniejów finałowych Mistrzostw Mazowsza.

 • Lista zgłoszonych zespołów do rozgrywek mini-siatkówki - aktualizacja 7.11
  Lista zgłoszeń do mini-siatkówki

  Lista zgłoszonych zespołów do rozgrywek mini-siatkówki - aktualizacja 7.11

  Lista zgłoszeń zamknięta - prosimy o weryfikację liczby zgłoszonych zespołów.

Ankieta dla trenerów MWZPS po szkoleniach w dniach 4 i 15.09.2018

W weekend 15-17.06 rozegrano Mistrzostwa Mazowsza Kadetek i Kadetów w siatkówce plażowej. W zawodach uczestniczyło 27 zespołów dziewcząt i 23 drużyny chłopców.

Mistrzyniami Mazowsza Kadetek zostały Katarzyna i Małgorzata Żmijewskie (UKS Atena Warszawa), które w finale pokonały Aleksandrę Jedut i Agatę Lesiak (UKS Atena Warszawa / KS Metro Warszawa). Brąz przypadł Magdalenie Rogalskiej i Julii Gliwie (LTS Legionovia Legionowo) a czwarte miejsce, premiowane awansem do 1/2 OOM, wywalczyły Alicja Dąbrowska i Maja Nowakowska (UKS Atena Warszawa).

W rozgrywkach chłopców bezkonkurencyjni okazali się zawodnicy z KS Metro Warszawa Jakub Rylski i Michał Januszewski, którzy zdobyli złote medale. Srebro dla Jakuba Norka i Oskara Kutyby z UKS Tempo Przysucha. Trzecie miejsce wywalczyli zawodnicy UMKS MOS Wola Warszawa - Michał Kulesza i Piotr Szlęzak, zaś czwarte miejsce i awans do 1/2 OOM uzyskali Adam Jusiński i Kacper Rybarczyk.

Medale i nagrody wręczał Wiceprezes MWZPS - Jarosław Miałkowski.

aktualności mwzps plazowka