Nasza filozofia jest prosta-walczyć zawsze do końca. -Łukasz Żygadło

  • Zgłoszenia do minisiatkówki 2018/19
    Zgłoszenia do rozgrywek minisiatkówki 2018/2019

    Zgłoszenia do minisiatkówki 2018/19

    Aktualny regulamin rozgrywek na sezon 2018/19 został opublikowany w zakładce Minisiatkówka.

    ZAPISY JUZ RUSZYŁY I POTRWAJĄ DO 31 PAŹDZIERNIKA 2018!
  • Materiały z Kursokonferencji Trenerów MWZPS
    Kursokonferencja Trenerów 2018/2019

    Materiały z Kursokonferencji Trenerów MWZPS

    Szkolenie Trenerów MWZPS przed sezonem 2018/2019

    Szkolenie w tym roku odbyło się w Warszawie przy ul. Polnej 7A dniach 4 oraz 15 września 2018 roku.

  • Transfery 2018/2019
    Transfery 2018/2019

    Transfery 2018/2019

    Transfery przed sezonem 2018/2019

    Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi regulacjami dotyczącymi transferów

  • Zmiany w OSEKiZ

    Dotyczy: zmian w Ogólnopolskim Systemie Ewidencji Klubów i Zawodników (wersja 2.3.1) od dnia 04.09.2018 r. już działa nowa wersja systemu (2.3.2) Ogólnopolskiego Systemu rejestracji Klubów i zawodników. Wiele ze zmian wykonanych przez PZPS zostało wywołane wprowadzeniem RODO.

Ankieta dla trenerów MWZPS po szkoleniach w dniach 4 i 15.09.2018

Szanowni Państwo,

zapraszamy do śledzenia wyników drugiego dnia turnieju rozstawieniowego młodziczek. Wyniki będą aktualizowane na bieżąco.

GRUPA A

LTS Legionovia - UKS Iskra Warszawa 2:0 (25:7; 25:11)

MUKS Krótka Mysiadło - Sparta Warszawa 2:0 (25:9; 25:7)

MUKS Krótka Mysiadło - UKS Iskra Warszawa 2:0 (25:15; 25:2)

Sparta Warszawa - LTS Legionovia Legionowo 0:2 (14:25; 13:25)

UKS Iskra Warszawa - Sparta Warszawa 2:0 (25:22; 26:24)

LTS Legionovia - MUKS Krótka Mysiadło 2:0 (25:21; 25:21)

 

GRUPA B

Beta Błonie - UKS II Lesznowola 2:0 (25:15; 25:14)

Radomka Radom - Nike II Ostrołęka 2:0 (25:11; 25:23)

Radomka Radom - UKS II Lesznowola 2:1 (23:25; 25:17; 15:9)

Nike II Ostrołęka - Beta Błonie 0:2 (13:25; 6:25)

UKS II Lesznowola - Nike II Ostrołęka 2:0 (25:13; 25:18)

Beta Błonie - Radomka Radom 2:0 (25:20; 25:10)

 

GRUPA C

Metro I Warszawa - Beta Pionki 2:0 (25:7; 25:3)

Plas Warszawa - Atena Warszawa 0:2 (15:25; 13:25)

Plas Warszawa - Beta Pionki 2:0 (25:15; 25:22)

Atena Warszawa - Metro I Warszawa 0:2 (20:25; 13:25)

Beta Pionki - Atena Warszawa 0:2 (12:25; 20:25)

Metro I Warszawa - Plas Warszawa 2:0 (25:14; 25:12)

 

GRUPA D

UMKS MOS Wola Warszawa - UKS Polonez Wyszków 2:0 (25:3; 25:12)

MUKS Volley Płock - Nike Węgrów 2:1 (16:25; 25:23; 17:15)

MUKS Volley Płock - UKS Polonez Wyszków 2:1 (22:25; 25:22; 15:12)

Nike Węgrów - UMKS MOS Wola Warszawa 0:2 (7:25; 14:25)

UKS Polonez Wyszków - Nike Węgrów 2:0 (25:12; 25:20)

UMKS MOS Wola Warszawa - MUKS Volley Płock 2:0 (25:17; 25:13)

 

GRUPA E

GLKS Nadarzyn - "Praska 30" Warszawa 2:0 (25:10; 25:13)

NOSiR Nowy Dwór Maz. - Metro III Warszawa 2:0 (25:4; 25:14)

NOSiR Nowy Dwór Maz. - "Praska 30" Warszawa 2:0 (25:8; 25:1)

Metro III Warszawa - GLKS Nadarzyn 0:2 (8:25; 16:25)

"Praska 30" Warszawa - Metro III Warszawa 0:2 (17:25; 20:25)

GLKS Nadarzyn - NOSiR Nowy Dwór Maz. 0:2 (17:25; 1:25)

 

GRUPA F

Metro II Warszawa - Wrzos Międzyborów 2:0 (25:18; 25:15)

Nike I Ostrołęka - Olimp Mińsk Maz. 2:0 (25:8; 25:3)

Nike I Ostrołęka - Wrzos Międzyborów 2:0 (25:22; 25:18)

Olimp Mińsk Maz. - Metro II Warszawa 0:2 (4:25; 16:25)

Wrzos Międzyborów - Olimp Mińsk Maz. 2:0 (25:10; 25:19)

Metro II Warszawa - Nike I Ostrołęka 1:2 (25:18; 11:25; 10:15)

mwzps młodziczki turniej rozstawieniowy