Nasza filozofia jest prosta-walczyć zawsze do końca. -Łukasz Żygadło

III termin kursokonferencji trenerów 11 grudnia 2018

Szanowni Państwo,

We wtorek 11.12.2018 odbędzie się ostatni termin kursokonferencji dla trenerów w tym sezonie. Spotkanie odbędzie się w Warszawie o godz. 18.00. Dokładne miejsce zostanie podane po zamknięciu listy zgłoszeń. Uprzejmie prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 6.12.2018 na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Koszt udziało wynosi tak jak poprzednio 50,00 zł (płatne na konto MWZPS).

Podczas spotkania odbędzie się test ze znajomości materiału, który był prezentowany na pierwszych dwóch terminach. Materiały znajdują się poniżej:

 

1. KAHNELNBERG SP. Z O.O. - UBEZPIECZENIE ZAWODNIKÓW I TRENERÓW

Kompleksowa oferta ubezpieczenia NNW PZU MWZPS dla:

- zawodników piłki siatkowej,

- trenerów,

- instruktorów,

- członków sztabów drużyn,

- uczestników projektów.

Czytaj dalej

Bilety na mecze DPD Legionovia Legionowo

Szanowni Państwo,


w imieniu Zarządu DPD Legionovia Legionowo chciałbym zaprosić młodzież z Państwa klubu na mecz Ligi Siatkówki Kobiet DPD Legionovia Legionowo - Energa MKS Kalisz, który odbędzie się w niedzielę 11 listopada 2018 o godzinie 20.00 w DPD Arenie Legionowo (ul. Chrobrego 50B). Dla grup klubowych zgłoszonych wcześniej mamy wejściówki za symboliczną złotówkę / os.

Z uwagi na obchody stulecia odzyskania niepodległości oraz wielką inaugurację pod nową nazwą przewidujemy liczne atrakcje, m.in. fotobudkę, losowanie samochodu marki Opel na weekend dla karnetowiczów, gadżety.

Zgłoszenia grup (wraz z liczbą uczestników) prosimy nadsyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.