Aktualności - plażówka

Poniedziałek, 25 czerwca 2018

Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Mazowsza Młodziczek i Młodzików 2018

MŁODZICZKI 1. Martyna Leoniak / Martyna Terlikowska (UKS Atena Warszawa) 2. Kinga Wrońska / Julia Brzeczkowska (GLKS Nadarzyn) 3. Zuzanna Michalska / Maja Brodowska (KS Metro Warszawa) 4. Izabela Dąbrowska / Hanna Tylska (LTS Legionovia Legionowo) 5. Maria Butryn / Zuzanna Czarnocka (UMKS MOS Wola Warszawa) 6. Julia Kielak / Katarzyna Stachlewsk…

Czwartek, 21 czerwca 2018

Komunikat Mistrzostw Mazowsza Młodziczek i Młodzików w siatkówce plażowej 2018

Zawody odbywać się będą w cyklu dwudniowym. Pierwszy dzień 23.06.2018r. (sobota) godz. 08.00 odprawa i eliminacje do turnieju głównego dziewcząt godz. 09.30 odprawa i eliminacje do turnieju głównego chłopców Drugi dzień 24.06.2018r. (niedziela) godz. 09.00 turniej główny (8 zespołów). Do Mistrzostw Mazowsza Młodziczek i Młodzików zostały zakwalifikowane zespoły: MŁODZI…

Wtorek, 19 czerwca 2018

Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Mazowsza Kadetek i Kadetów 2018

KADETKI 1. Katarzyna Żmijewska / Małgorzata Żmijewska (UKS Atena Warszawa) 2. Aleksandra Jedut / Agata Lesiak (UKS Atena Warszawa / KS Metro Warszawa) 3. Magdalena Rogalska / Julia Gliwa (LTS Legionovia Legionowo) 4. Alicja Dąbrowska / Maja Nowakowska (UKS Atena Warszawa) 5. Kinga Wrońska / Julia Głodek (GLKS Nadarzyn) 6. Zuzanna Dygdoń / Julia Wyd…

Środa, 13 czerwca 2018

Komunikat Mistrzostw Mazowsza Kadetek i Kadetów w siatkówce plażowej 2018

Zawody odbywać się będą w cyklu dwudniowym. Pierwszy dzień 15.06.2018r. (piątek) godz. 13.00 odprawa i eliminacje do turnieju głównego dziewcząt godz. 14.00 odprawa i eliminacje do turnieju głównego chłopców Drugi dzień 17.06.2018r. (niedziela) godz. 09.00 turniej główny (8 zespołów). Do Mistrzostw Mazowsza Kadetek i Kadetów zostały zakwalifikowane zespoły: KADETKI 1.…

Wtorek, 12 czerwca 2018

Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Mazowsza Juniorek i Juniorów 2018

JUNIORKI 1. Aneta Matczak / Alicja Cybulska (UKS Esperanto Warszawa) 2. Katarzyna Żmijewska / Małgorzata Żmijewska (UKS Atena Warszawa) 3. Julita Molenda / Paulina Kwapisiewicz (MUKS 13 Radom) 4. Julia Dąbrowska / Wiktoria Babecka (MUKS Sparta Warszawa) 5. Zuzanna Ostas / Amanda Kowalska (UKS Atena Warszawa / MUKS Sparta) 6. Natalia Marek / S…

Środa, 06 czerwca 2018

Komunikat Mistrzostw Mazowsza Juniorek i Juniorów w siatkówce plażowej 2018

Zawody odbywać się będą w cyklu dwudniowym. Pierwszy dzień 08.06.2018r. (piątek) godz. 14.00 odprawa i eliminacje do turnieju głównego chłopców godz. 14.45 odprawa i eliminacje do turnieju głównego dziewcząt Drugi dzień 09.06.2018r. (sobota) godz. 09.00 turniej główny (8 zespołów). Do Mistrzostw Mazowsza Juniorek i Juniorów zostały zakwalifikowane zespoły: JUNIORKI 1.…

Poniedziałek, 04 czerwca 2018

Klasyfikacja Mistrzostwa Mazowsza Kobiet i Mężczyzn 2018

KOBIETY 1. Dominika Balcerowicz / Kinga Pakuła 2. Joanna Karasiewcz / Aneta Kaczmarek 3. Agnieszka Makaruk / Magdalena Koper 4. Karolina Szmigielska / Monika Kaczorowska 5-8. Dominika Kęsik / Aleksandra Bator 5-8. Joanna Prus-Jezierska / Aleksandra Sikorska 5-8. Aneta Matczak / Alicja Cybulska 5-8. Małgorzata Żmijewska / Katarzyna Żmijewska …

Sobota, 02 czerwca 2018

Mistrzostwa Mazowsza Kobiet i Mężczyzn w siatkówce plażowej 2018- komunikat organizacyjny + lista uczestników

Zawody odbywać się będą w cyklu jednodniowym. System rozgrywek zostanie ustalony przez Koordynatora Siatkówki Plażowej po zgłoszeniach zespołów. Preferowany system poprzednich lat - rozgrywki grupowe i faza pucharowa. Termin zawodów: 03.06 (niedziela) kobiety i mężczyźni. Odprawa techniczna: kobiety 09:00, mężczyźni 09:15 Zawodniczki / Zawodnicy potrzebujący przej…

Poniedziałek, 21 maja 2018

Młodzieżowe Mistrzostwa Mazowsza w siatkówce plażowej 2018 - komunikat organizacyjny

WGiD MWZPS zawiadamia o terminach rozgrywek siatkówki plażowej: 08.06 (piątek - eliminacje) i 09.06 (sobota - finały) Mistrzostw Mazowsza Juniorek i Juniorów 15.06 (piątek - eliminacje) i 17.06 (niedziela - finały) Mistrzostw Mazowsza Kadetek i Kadetów 23.06 (sobota - eliminacje) i 24.06 (niedziela - finały) Mistrzostw Mazowsza Młodziczek i Młodzików Te…

Poniedziałek, 23 kwietnia 2018

Terminarz rozgrywek siatkówki plażowej

Wydział Gier i Dyscypliny Mazowiecko - Warszawskiego Związku Piłki Siatkowej informuje, iż Mistrzostwa Mazowsza w siatkówce plażowej 2018 odbędą się w następujących terminach: 03.06 (niedziela) Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Kobiet i Mężczyzn 08.06 (piątek - eliminacje) i 09.06 (sobota - finały) Mistrzostwa Mazowsza Juniorek i Juniorów 15.06 (piątek - elimina…

Środa, 13 września 2017

Punkty rankingowe za wyniki zawodniczek / zawodników z Mazowsza w 2017 roku

PUNKTY RANKINGOWE ZA WYNIKI ZAWODNIK “W / ZAWODNICZEK W ROZGRYWKACH O MISTRZOSTWO MAZOWSZA W SIATK “WCE PLAŻOWEJ W SEZONIE 2017 Młodziczki Młodzicy 1 Żmijewska Katarzyna Żmijewska Małgorzata (UKS Atena Warszawa) 5 5 1 Kulesza Michał Szlęzak Piotr (UMKS MOS Wola Warszawa) 5 5 …

Wtorek, 12 września 2017

Punkty rankingowe w rozgrywkach siatkówki plażowej

MISTRZOSTWA MAZOWSZA Juniorki / Juniorzy Kadetki / Kadeci Młodziczki / Młodzicy Miejsce Punkty Miejsce Punkty Miejsce Punkty 1 40 1 20 1 10 2 36 2 18 2 9 3 32 3 16 3 8 4 …

Wtorek, 12 września 2017

Wzór pisma o wypożyczeniu na rozgrywki plażowe

Warszawa 15.05.2018 Uczniowski Klub Sportowy Olimp Warszawa wypożycza (nieodpłatnie lub na jakichś warunkach… tutaj wypunktować warunki) swego zawodnika Jana Kowalskiego (nr pesel) do Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego Zryw Płock na okres rozgrywek siatkówki plażowej t.j. od 01.06. do 31.08 (z reguły lub na inny o…

Środa, 09 sierpnia 2017

Wyniki zespołów mazowieckich w Mistrzostwach Polski 2015-2017

2017 Młodziczki 2. Żmijewska Katarzyna / Żmijewska Małgorzata (UKS Atena Warszawa) 13-16. Kołakowska Wiktoria / Leoniak Martyna (Astoria Piaseczno) 17-24. Pająkowska Aleksandra / Dygdoń Zuzanna (UMKS MOS Wola Warszawa) 33-48. Ciupa Weronika / Terlikowska Martyna (UKS Esperanto Warszawa) Młodzicy 17-24. Kulesza Michał / Szlęzak Piotr (UMKS MOS …

Czwartek, 06 lipca 2017

Klasyfikacja 1/2 OOM kadetów

1. Mikołaj Miszczuk / Konrad Stokłosiński (UKS Tempo Chełm) 2. Szymon Karnkowski / Albert Krzewiński (MKS Bzura Ozorków) 3. Jacek Woźniak / Jakub Wrzesień (UKS Tempo Przysucha) 4. Antoni Milczarski / Piotr Pawlak (UMKS MOS Wola Warszawa) 5. Jakub Brdak / Patryk Foltynowicz (KS Wifama Łódź) 6. Oskar Kutyba / Jakub Norek (UKS Tempo Przysucha) 7-8. Mateusz Les…

Czwartek, 22 czerwca 2017

Klasyfikacja Mistrzostw Mazowsza Młodziczek i Młodzików 2017

MŁODZICZKI 1. Katarzyna Żmijewska / Małgorzata Żmijewska (UKS Atena Warszawa) 2. Julia Kabala / Patrycja Bąk (UMKS MOS Wola Warszawa) 3. Zuzanna Dygdoń / Oliwia Kosieradzka (UMKS MOS Wola Warszawa) 4. Martyna Terlikowska / Weronika Ciupa (UKS Esperanto Warszawa) 5. Marta Roicka / Aleksandra Pająkowska (UMKS MOS Wola Warszawa) 6. Wiktoria Kołakow…

Poniedziałek, 19 czerwca 2017

Klasyfikacja Mistrzostw Mazowsza Kadetek i Kadetów 2017

KADETKI 1. Katarzyna Żmijewska / Małgorzata Żmijewska (UKS Atena Warszawa 2. Justyna Piwowarczyk / Amanda Kowalska (MUKS Sparta Warszawa) 3. Natalia Marek / Sylwia Postek (UMKS MOS Wola Warszawa / UKS Debina Nieporęt) 4. Lena Pękal / Ilona Wrzesień (UKS Tempo Przysucha) 5. Paulina Mamla / Zuzanna Ostas (UKS Atena Warszawa) 6. Zuzanna Gruszczyńska / Zuz…

Poniedziałek, 12 czerwca 2017

Klasyfikacja Mistrzostw Mazowsza Juniorek i Juniorów 2017

JUNIORKI 1. Dominika Kęsik / Aleksandra Bator (MUKS Sparta Warszawa) 2. Weronika Brzuzy / Paulina Niedźwiecka (UMKS MOS Wola / MUKS Sparta) 3. Alicja Cybulska / Aneta Matczak (UKS Esperanto Warszawa) 4. Katarzyna Żmijewska / Małgorzata Żmijewska (UKS Atena Warszawa) 5. Justyna Piwowarczyk / Amanda Kowalska (MUKS Sparta Warszawa) 6. Anna Maziopa…

Poniedziałek, 05 czerwca 2017

Klasyfikacja Mistrzostw Mazowsza Kobiet i Mężczyzn 2017

KOBIETY 1. Aleksandra Zdon / Paulina Biranowska 2. Aleksandra Balcerowicz / Dominika Balcerowicz 3. Małgorzata Kaczorowska / Joanna Karasiewicz 4. Michalina Tokarska / Justyna Tylutki 5-6. Anna Sulej / Aleksandra Sikorska 5-6. Dominika Kęsik / Aleksandra Bator 7-8. Anna Lipińska / Aneta Kaczmarek 7-8. Monika Kaczorowska / Karolina Szmigielska 9…

Piątek, 08 lipca 2016

Klasyfikacja końcowa 1/2 Mistrzostw Polski Młodziczek - Warszawa 2016

1. Katarzyna Żmijewska / Małgorzata Żmijewska (UKS Atena Warszawa) 2. Nikola Miązek / Malwina Schonhofer (MUKS Abis SP64 Łódź / Budowlani Łódź) 3. Zuzanna Bielak / Daria Nowicka (TPS Lublin) 4. Weronika Krysztofiak / Julia Gliwa (MUKS Abis SP64 Łódź / ŁKS Łódź) 5-6. Weronika Omielan / Aleksandra Pawelska (MSM Olimpik Mońki) 5-6. Julia Parcheta / Zuzanna Witc…

Poniedziałek, 23 maja 2016

Klasyfikacja Mistrzostw Mazowsza Kobiet i Mężczyzn 2016

KOBIETY 1. Alicja Zięba / Agnieszka Makaruk 2. Dominika Balcerowicz / Aleksandra Balcerowicz 3. Małgorzata Wawrzyńska / Joanna Karasiewicz 4. Dominika Makowska / Anna Lipińska 5-8. Kinga Pakuła / Anna Sulej 5-8. Aleksandra Bator / Dominika Kesik 5-8. Agnieszka Rakowiecka / Katarzyna Orłowicz 5-8. Agnieszka Saganowska / Marta Łodej 9-12. Kamila Dyd…

OFICJALNY PARTNER TECHNICZNY MAZOWIECKO-WARSZAWSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI SIATKOWEJ