Aktualności - plażówka

Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Mazowsza Juniorek i Juniorów 2018

JUNIORKI

1. Aneta Matczak / Alicja Cybulska (UKS Esperanto Warszawa)

2. Katarzyna Żmijewska / Małgorzata Żmijewska (UKS Atena Warszawa)

3. Julita Molenda / Paulina Kwapisiewicz (MUKS 13 Radom)

4. Julia Dąbrowska / Wiktoria Babecka (MUKS Sparta Warszawa)

5. Zuzanna Ostas / Amanda Kowalska (UKS Atena Warszawa / MUKS Sparta)

6. Natalia Marek / Sylwia Postek (UMKS MOS Wola Warszawa / UKS Dębina Nieporęt)

7-8. Wiktoria Kołakowska / Aleksandra Pająkowska (Astoria Piaseczno / MOS Wola Wa-wa)

7-8. Zuzanna Dygdoń / Julia Wydmańska (UMKS MOS Wola Warszawa)

9-10. Alicja Dąbrowska / Agata Lesiak (UKS Atena Warszawa)

9-10. Paulina Bąkiewicz / Natalia Włostowska (GLKS Nadarzyn - UKS Lesznowola / 8 Pruszków)

11-14. Jagoda Kociołek / Małgorzata Langner (UKS Esperanto Warszawa)

11-14. Weronika Ciupa / Emilia Klimczuk (UKS Esperanto Warszawa)

11-14. Kinga Wrońska / Julia Głodek (GLKS Nadarzyn)

11-14. Małgorzata Cybulska / Wioleta Śpiewak (UKS Esperanto Warszawa)

15-18. Lena Gos / Maria Ostrowska (Astoria Piaseczno)

15-18. Barbara Latos / Aniela Kolibowska (MUKS Krótka Mysiadło)

15-18. Patrycja Tokarska / Klaudia Legucka (UKS Tempo Przysucha)

15-18. Julia Krzyżak / Monika Rutkowska (UKS Esperanto Warszawa)

19. Eliza Kolarczyk / Weronika Biernat (GLKS Nadarzyn / Astoria Piaseczno)

 

JUNIORZY

1. Oskar Kutyba / Mateusz Lesiecki (UKS Tempo Przysucha / MKS MOSiR Sieradz)

2. Piotr Pawlak / Szymon Drzazga (UMKS MOS Wola Warszawa / Cuprum Lubin)

3. Kacper Wiśniewski / Sebastian Fotek (UMKS MOS Wola Warszawa)

4. Jakub Rylski / Michał Januszewski (KS Metro Warszawa)

5. Marcin Gałązka / Antoni Milczarski (UMKS MOS Wola Warszawa)

6. Bartłomiej Dąbrowski / Adam Kwieciński (UKS Plas Warszawa)

7-8. Mateusz Orzełowski / Stanisław Adamczyk (UMKS MOS Wola Warszawa)

7-8. Emil Bojarski / Maciej Pieńkowski (UKS Plas Warszawa)

9-12. Maciej Marchewka / Maciej Pszczoła (MKS MDK Warszawa)

9-12. Mikołaj Grzegrzółka / Łukasz Grzegrzółka (MUKS Krótka Mysiadło)

9-12. Piotr Tumiłowicz / Paweł Borowski (UMKS MOS Wola Warszawa)

9-12. Kamil Kryszczuk / Piotr Krzyżanowski (KPS Siedlce / MMKS Mińsk Mazowiecki)

13-16. Daniel Michalski / Mateusz Chróścicki (MKS MDK Warszawa)

13-16. Bartek Gołębiewski / Maciej Skierski (UKS Plas Warszawa)

13-16. Hubert Gołębiewski /Jakub Wujkowski (UKS Plas Warszawa)

13-16. Patryk Belkiewicz / Jakub Krupiński (UMKS MOS Wola Warszawa / SUKS Suwałki)

17-20. Filip Gomułka / Piotr Podniesiński (UKS Plas Warszawa)

17-20. Michał Dąbrowski / Łukasz Majewski (Astoria Piaseczno)

17-20. Joachim Białas / Kacper Łojek (Astoria Piaseczno)

17-20. Jan Sadowski / Jakub Wróblewski (Astoria Piaseczno / MUKS Mysiadło)

Podziel się:

OFICJALNY PARTNER TECHNICZNY MAZOWIECKO-WARSZAWSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI SIATKOWEJ