Aktualności - plażówka

Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Mazowsza Młodziczek i Młodzików 2018

MŁODZICZKI

1. Martyna Leoniak / Martyna Terlikowska (UKS Atena Warszawa)

2. Kinga Wrońska / Julia Brzeczkowska (GLKS Nadarzyn)

3. Zuzanna Michalska / Maja Brodowska (KS Metro Warszawa)

4. Izabela Dąbrowska / Hanna Tylska (LTS Legionovia Legionowo)

5. Maria Butryn / Zuzanna Czarnocka (UMKS MOS Wola Warszawa)

6. Julia Kielak / Katarzyna Stachlewska (UKS Beta Błonie)

7-8. Alicja Czajka / Patrycja Błaszczak (KS Metro Warszawa)

7-8. Wiktoria Muther / Wiktoria Górzyńska (UKS Atena / MUKS Volley Płock)

9. Barbara Latos / Aniela Kolibowska (MUKS Krótka Mysiadło)

10-13. Julia Podsiadło / Oliwia Podsiadło (MUKS 13 Radom)

10-13. Natalia Gemzała / Julia Wójciak (KS Metro Warszawa / UMKS MOS Wola)

10-13. Aleksandra Czaplicka / Wiktoria Kurek (UKS Atena Warszawa)

10-13. Emilia Kaczmarzyk / Patrycja Malinowska (UMKS MOS Wola Warszawa)

14-17. Julia Lesiak / Amelia Dyk (UKS Tempo Przysucha)

14-17. Julia Gawęda / Aleksandra Kulik (UMKS MOS Wola Warszawa)

14-17. Natalia Niedzińska / Laura Łukiewicz (UKS Beta Błonie)

14-17. Amelia Piekut / Aleksandra Baczewska (KS Metro / UKS Atena)

18-25. Amelia Jaroszuk / Karolina Kowalska (UKS Iskra Warszawa)

18-25. Julia Brodzik / Julia Pytrus (Praska 30 Warszawa)

18-25. Nikola Gutowska / Zuzanna Gwardiak (MUKS Sparta Warszawa)

18-25. Natalia Dobroczek / Olga Skorupa (SKS Konstancin Jeziorna)

18-25. Alicja Stefaniak / Aleksandra Smodrzak (WTS Warka)

18-25. Gabriela Dębowska / Joanna Polski (GLKS Nadarzyn)

18-25. Julia Głodek / Iga Grzywa (GLKS Nadarzyn)

18-25. Barbara Cybulska / Maja Grudziądz (UKS Esperanto Warszawa)

26-33. Alicja Pałgan / Magdalena Pietras (UKS Tempo Przysucha)

26-33. Zuzanna Luśniewska / Oliwia Dłuska (WTS Warka)

26-33. Marta Kowalska / Matylda Narożniak (MUKS Sparta Warszawa)

26-33. Martyna Puton / Alicja Kalbarczyk (MUKS 13 Radom)

26-33. Lena Gos / Maja Ostrowska (Astoria Piaseczno)

26-33. Amelia Bielińska / Anna Maj (Astoria Piaseczno)

26-33. Julia Szatkowska / Wiwiana Ryjak (UKS Iskra Warszawa)

26-33. Oliwia Szatkowska / Klara Jaczyńska (UKS Iskra Warszawa)

 


MŁODZICY

1. Kacper Chodziński / Jędrzej Ziółkowski (UMKS MOS Wola Warszawa)

2. Wiktor Wojciechowski / Piotr Krajewski (UMKS MOS Wola Warszawa)

3. Oliwer Gościański / Marcin Bruliński (UKS Plas Warszawa)

4. Bartłomiej Matyja / Krzysztof Piecek (KS Metro Warszawa)

5. Piotr Prekurat / Mikołaj Łupiński (KPS Siedlce)

6. Maciej Skierski / Bartłomiej Gołębiewski (UKS Plas Warszawa)

7-8. Bartosz Kozłowski / Filip Gomułka (UKS Plas Warszawa)

7-8. Arkadiusz Kapitan / Tomasz Kijo (SKS Konstancin Jeziorna)

9-12. Jakub Wilewski / Hubert Arczewski (MKS MDK Warszawa)

9-12. Stefan Anysz / Mateusz Mrozek (UMKS MOS  Wola Warszawa)

9-12. Piotr Podniesiński / Krzysztof Skóra (UKS Plas Warszawa)

9-12. Kacper Broda / Jakub Rząca (KS Metro Warszawa)

13-15. Jakub Polak / Michał Kędzierski (UKS Tempo Przysucha)

13-15. Mateusz Miziołek / Mateusz Kalisiński (UKS Plas Warszawa)

13-15. Adam Jedyński / Jeremi Krysztoń (UMKS MOS Wola Warszawa)

Podziel się:

OFICJALNY PARTNER TECHNICZNY MAZOWIECKO-WARSZAWSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI SIATKOWEJ