Mistrzostwa Mazowsza Kobiet i Mężczyzn za nami...

W niedzielę 3 czerwca rozegrano Mistrzostwa Mazowsza Kobiet i Mężczyzn w siatkówce plażowej. Wśród kobiet wystartowało 14 zespołów, zaś pośród mężczyzn udział wzięło 9 drużyn. Medale i nagrody wręczał sędzia główny zawodów Piotr Kosiacki.

U pań złote medale zawisły na szyi Dominiki Balcerowicz i Kingi Pakuły, które w finale pokonały Joannę Karasiewicz i Anetę Kaczmarek. Brąz dla Agnieszki Makaruk i Magdaleny Koper, które w meczu o 3 miejsce wygrały z Karoliną Szmigielską i Moniką Kaczorowską.

Wśród panów zawody wygrali Maciej Stępień i Robert Kozłowski. Srebrne medale zdobyli Michał Koryciński i Sylwester Janek. Brązowe krążki wywalczyli Krzysztof Kalisz i Marcin Kuźniarski, którzy pokonali Mikołaja Pawłowskiego i Bartłomieja Korycińskiego.

Szczegółowa klasyfikacja w zakładce "Plażówka".