Relacja z obozu Kadry Nadziei Olimpijskich Chłopców

W dniach 30 czerwca – 9 lipca, w Mławie, odbył się obóz kadry Mazowsza chłopców rocznika 2002. W zgrupowaniu wzięło udział 14 chłopców z Wołominia, Kobyłki Siedlec, Radomia, Plasu, MDK-u oraz MOS-u Warszawa. Trenerami byli – Kamil Trzciński i Mateusz Mosur. Była to kolejna okazja do selekcji zawodników, którzy pojadą w październiku na Turnieju Nadziei Olimpijskich w Spale.

Oprócz codziennych treningów i odpraw video, chłopcy mieli zorganizowane wyjścia na pływalnię, kręgielnię, pizzę oraz koncert. Ponadto zostali wyposażeni w dwie koszulki treningowe oraz bluzę sportową.

W trakcie obozu, swoje 15-te urodziny obchodził Mateusz Kłoda, który dostał od zespołu prezent w postaci piłki z podpisami całego zespołu.

Na koniec konsultacji został rozegrany mecz kontrolny, w którym wygrała drużyna „czerwonych” w składzie: Sadkowski Jakub, Żaczek Kacper, Kłoda Mateusz, Trzciński Daniel, Bulira Dawid.

Najlepszym zawodnikiem zgrupowania został Jakub Sadkowski z Czarnych Radom.

Obóz był bezpłatny. Sfinansowany został ze środków przeznaczonych na prowadzenie kadr oraz w dużej mierze dzięki pomocy Gospodarzy -  pana Grzegorza Morawskiego oraz Szymona Zejera z klubu Zawkrze Mława.

Najbliższa konsultacja odbędzie się w dniach 9-10 września i na nią powołana zostanie już tylko dwunastka zawodników.

 

Relacja: Kamil Trzciński

 

Fotorelacja na Facebooku

Podziel się:

OFICJALNY PARTNER TECHNICZNY MAZOWIECKO-WARSZAWSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI SIATKOWEJ