Wigilia

Szanowni Państwo,

 

Po raz pierwszy w historii MWZPS mamy możliwość wzięcia udziału w niezapomnianym wydarzeniu jakim będzie zapewne wspólna

Wigilia


Święta Bożego Narodzenia to wspaniała okazja, aby spotkać się przy wspólnym stole. Na Wigilię zaproszeni są wszyscy ci, którzy działają dla dobra mazowieckiej siatkówki. Mamy nadzieję, że do członków Zarządu oraz członków poszczególnych Wydziałów dołączą w tym roku także prezesi klubów, działacze, trenerzy oraz sędziowie.

Już 17.12.2017 (niedziela) w godzinach popołudniowo-wieczornych będziemy mogli zagościć w The View (ul. Twarda 18) – klubie muzycznym umieszczonym na 28 piętrze w samym centrum Stolicy, z którego roztacza się wspaniały widok na panoramę Warszawy. Będzie możliwość także wejścia na dach budynku.

Catering przygotuje firma Ma Passion, którą tworzą kucharze, kelnerzy i menagerowie zdobywający doświadczenie między innymi w restauracji Malinowa, Marconi w hotelu Bristol a później restauracji Platter by Karol Okrasa. W załączeniu przykładowe menu.

Wigilia jest imprezą składkową – koszt udziału od osoby wynosi 70,00 zł.

Ponieważ organizacja Wigilii w klubie The View wymaga uczestnictwa w niej określonej liczby osób, a przedsięwzięcie to jest realizowane po raz pierwszy, uprzejmie proszę o informację zwrotną do środy 22.11.2017 na adres biuro@mwzps.pl o chęci uczestnictwa w tym wydarzeniu. W przypadku mniejszej liczby zgłoszeń impreza może zostać przeniesiona w inne miejsce.

ZAPROSZENIE

PRZYKŁADOWE MENU

Ze sportowym pozdrowieniem,

Witold Roman

 

Podziel się:

OFICJALNY PARTNER TECHNICZNY MAZOWIECKO-WARSZAWSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI SIATKOWEJ