Jesteśmy jak jeden organizm. Cały czas idziemy do przodu, dążymy do zwycięstwa, obojętnie kto jest po drugiej stronie siatki. -Bartosz Kurek

  • Informacja dot. podwyższenia uprawnień trenerskich
    Egzaminy trenerskie

    Informacja dot. podwyższenia uprawnień trenerskich

    Polski Związek Piłki Siatkowej wprowadził obowiązek posiadania uprawnień trenerskich wśród trenerów prowadzących zespoły w oficjalnych rozgrywkach PZPS i WZPS.

Ministerialny Program KLUB - nabór wniosków na dofinansowanie do 15.03

Szanowni Państwo,

udostępniamy formularz zgłoszeniowy do rozgrywek organizowanych przez MWZPS w sezonie 2018/2019. Na jednym druku można zgłosić maksymalnie dwa zespoły w jednej kategorii rozgrywkowej. Ewentualny trzeci i kolejne zespoły należy zgłaszać na kolejnych formularzach. W przypadku zgłoszeń dla różnych płci lub kategorii należy użyć odpowiedniej ilości formularzy. Poniżej publikujemy również terminy zgloszeń do rozgrywek, zgodne z Komunikatem Organizacyjnym:

Rozgrywki młodzieżowe - 10.08.2018

III Liga Wojewódzka Seniorów - 31.07.2018

III Liga Wojewódzka Seniorek oraz IV Liga Wojewódzka Seniorów - 31.08.2018

Planowane terminy rozpoczęcia rozgrywek (nie szybciej niż): rozgrywki młodzieżowe - 09.09.2018, rozgrywki seniorskie - 30.09.2018.

Warunkiem akceptacji zgłoszenia jest uregulowanie wszystkich zaległości finansowych wobec MWZPS do dnia zakończenia zgłoszeń dla danej kategorii oraz wpłacenie opłaty startowej.

WGiD MWZPS

aktualności mwzps zgłoszenia sezon 2018/2019