Każdy set to inny rozdział. To jest całe piękno siatkówki. -Wojciech Drzyzga

  • Informacja dot. podwyższenia uprawnień trenerskich
    Egzaminy trenerskie

    Informacja dot. podwyższenia uprawnień trenerskich

    Polski Związek Piłki Siatkowej wprowadził obowiązek posiadania uprawnień trenerskich wśród trenerów prowadzących zespoły w oficjalnych rozgrywkach PZPS i WZPS.

Ministerialny Program KLUB - nabór wniosków na dofinansowanie do 15.03

W weekend 15-17.06 rozegrano Mistrzostwa Mazowsza Kadetek i Kadetów w siatkówce plażowej. W zawodach uczestniczyło 27 zespołów dziewcząt i 23 drużyny chłopców.

Mistrzyniami Mazowsza Kadetek zostały Katarzyna i Małgorzata Żmijewskie (UKS Atena Warszawa), które w finale pokonały Aleksandrę Jedut i Agatę Lesiak (UKS Atena Warszawa / KS Metro Warszawa). Brąz przypadł Magdalenie Rogalskiej i Julii Gliwie (LTS Legionovia Legionowo) a czwarte miejsce, premiowane awansem do 1/2 OOM, wywalczyły Alicja Dąbrowska i Maja Nowakowska (UKS Atena Warszawa).

W rozgrywkach chłopców bezkonkurencyjni okazali się zawodnicy z KS Metro Warszawa Jakub Rylski i Michał Januszewski, którzy zdobyli złote medale. Srebro dla Jakuba Norka i Oskara Kutyby z UKS Tempo Przysucha. Trzecie miejsce wywalczyli zawodnicy UMKS MOS Wola Warszawa - Michał Kulesza i Piotr Szlęzak, zaś czwarte miejsce i awans do 1/2 OOM uzyskali Adam Jusiński i Kacper Rybarczyk.

Medale i nagrody wręczał Wiceprezes MWZPS - Jarosław Miałkowski.

aktualności mwzps plazowka