Siatkówka jest bowiem sportem wyjątkowym. -Zdzisław Ambroziak

Komunikat dot. Noworocznego Turnieju Minisiatkówki

Noworoczny Turniej Mini-siatkówki o Puchar Prezesa MWZPS odbędzie się w dniach 25-26.01.2020 w Józefosławiu.

Drużyny które zakwalifikowały się do Turnieju:

2 DZ

2CH

3DZ

3CH

4DZ

4CH

UKS

LESZNOWOLA 1

ISKRA

WARSZAWA 1

WYSZKÓW-

LUBOWIDZ

TRÓJKA KOBYŁKA 1

BETA

BŁONIE 1

RCS

RADOM 1

KRÓTKA

MYSIADŁO 2

OLIMP

TŁUSZCZ 1

ATENA

WARSZAWA 1

ZAWKRZE

MŁAWA 1

MOS

WOLA 1

AKADEMIA

WÓJTOWICZA 2

ESPERANTO

WARSZAWA 1

AKADEMIA

WÓJTOWICZA 1

SFERIS

GLKS NADARZ.1

MOS

WOLA 1

SFERIS

GLKS NADARZ.1

MOS

WOLA 1

SPARTA

WARSZAWA 2

TRÓJKA

KOBYŁKA 1

KRÓTKA

MYSIADŁO 1

ISKRA

WARSZAWA 1

SPARTA

WARSZAWA 1

SASKA

WARSZAWA 1

DĘBINA NIEPORĘT 1

G8 BIELANY 1

SPARTA GRODZISK 1

PLAS

WARSZAWA 1

KRÓTKA

MYSIADŁO 1

PIĄTKA

WOŁOMIN 1

OLIMP

MIŃSK 1

SASKA

WARSZAWA 1

SPARTA

WARSZAWA 1

PLAS

WARSZAWA 2

SPARTA

GRODZISK 1

ISKRA

WARSZAWA 1

NIKE

OSTROŁĘKA 2

KRÓTKA

MYSIADŁO 1

ATENA

WARSZAWA 2

TRÓJKA KOBYŁKA 2

JEDYNKA

KOZIENICE 1

PERŁA

ZŁOTOKŁOS 1

NOSIR

NOWY DWÓR 1

PIĄTKA

WOŁOMIN 1

ATENA

WARSZAWA 3

MOS WOLA

BIAŁOŁĘKA 1

SPARTA

WARSZAWA 2

ZAWKRZE

MŁAWA 1

 

SYSTEM  GRY  DLA  KAŻDEJ  KATEGORII

 

ELIMINACJE  -  PODZIAŁ NA GRUPY  WG  KLUCZA

GRUPA   A

GRUPA  B

1

2

4

3

5

6

8

7

 

PÓŁFINAŁY                                     

 A       1A – 2B

 B       2A – 1B

 

GRA O MIEJSCA

3A – 3B

o miejsce 5/6

4A -  4B

o miejsce 7/8

 

FINAŁ

WYGRANY P/A – WYGRANY P/B

o miejsce  1/2

PRZEGRANY P/A  -  PRZEGRANY P/B

o miejsce  3/4

 

GRAMY JEDNEGO SETA:

CZWÓRKI – do 25 pkt

TRÓJKI – do 21 pkt

DWÓJKI  -  do 15 pkt

ZMIANY:

CZWÓRKI - 2

TRÓJKI - 2

DWÓJKI  -  1       

CZAS DLA DRUŻYNY: JEDEN W SECIE

 

25.01.2020  -  SOBOTA

DWÓJKI DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

 

9.30  – ODPRAWA TRENERÓW

9.45  – ROZPOCZĘCIE TURNIEJU

10.00 – PIERWSZE MECZE ELIMINACYJNE

12.30 – ZAKOŃCZENIE – WRĘCZENIE NAGRÓD

 

TRÓJKI DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

 

13.00 – ODPRAWA TRENEROW

13.15 – ROZPOCZĘCIE TURNIEJU

13.30 – PIERWSZE MECZE ELIMINACYJNE

16.00 – ZAKOŃCZENIE – WRĘCZENIE NAGRÓD

 

26.01.2020  - NIEDZIELA

CZWÓRKI DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

 

9.15 – ODPRAWA TRENERÓW

9.30 – ROZPOCZĘCIE TURNIEJU DZIEWCZĄT

9.45 – PIERWSZE MECZE ELIMINACYJNE

13.45 – ZAKOŃCZENIE – WRĘCZENIE NAGRÓD

 

14.00 – ODPRAWA TRENERÓW

14.15 – ROZPOCZĘCIE TURNIEJU CHŁOPCÓW

18.00 – ZAKOŃCZENIE – WRĘCZENIE NAGRÓD

 

UWAGA  !!!

ORGANIZATOR ZABEZPIECZA TYLKO PIŁKI MECZOWE.