Każdy set to inny rozdział. To jest całe piękno siatkówki. -Wojciech Drzyzga

Mistrzostwa Mazowsza w minisiatkówce

Szanowni Państwo,

Bardzo dziękujemy za przesłane przez Państwa opinie. Były bardzo różne, często skrajne zarówno na plus (że chcą Państwo jak najszybciej grać i zarówno Państwo jak i rodzice nie macie przeciwwskazań, aby rozegrać zawody zgodnie z wytycznymi sanitarnymi), jak i na minus (iż do czasu zakończenia stanu epidemiologicznego nie będą Państwo uczestniczyli w rozgrywkach).

Biorąc pod uwagę wszystkie argumenty oraz konieczność rozstrzygnięcia etapu wojewódzkiego przed finałami ogólnopolskimi do dnia 10 sierpnia, zdecydowaliśmy się przeprowadzić zawody w następującej formie:

 

  1. 27-28.06.2020 rozegrane zostaną drugie turnieje eliminacyjne w dotychczasowej jednodniowej formule
  2. 8-9.08.2020 rozegrane zostaną finały wojewódzkie we wszystkich kategoriach dla 8 najlepszych zespołów w każdej kategorii

 

Z uwagi na okres wakacyjny postanowiliśmy zrezygnować z półfinałów, które wypadałyby w lipcu.

W najbliższych dniach koordynator rozgrywek prześle uaktualniony podział na grupy bez zespołów, które wycofały się z rozgrywek. Jeśli ktoś z Państwa zdecyduje się nie brać udziału w turnieju także prosimy o pilną informację.

Bardzo prosimy, aby na turniej eliminacyjny każde dziecko i trener mieli wypełniony druk - dodatkowa zgoda na udział w rozgrywkach przygotowana przez PZPS. Dokumenty należy przekazać koordynatorowi turnieju na odprawie.

- dodatkowa zgoda dziecko

- dodatkowa zgoda trener

Biuro MWZPS