Siatkówka jest to fantastyczny sposób na życie, naprawdę. Jest to piękna przygoda, dająca wiele radości nie tylko tych sportowych. -Łukasz Kadziewicz

Komunikat dot. rozgrywek mini-siatkówki w sezonie 2020/21

Mazowiecko – Warszawski Związek Piłki Siatkowej informuje, że z uwagi na trudną sytuację epidemiologiczną w kraju oraz prognozowany dalszy wzrost zakażeń, zmuszeni jesteśmy do ograniczenia liczby turniejów mini-siatkówki w bieżącym sezonie.

Mając na względzie bezpieczeństwo uczestników oraz organizatorów zawodów, z uwagi na specyfikę turniejów mini-siatkówki, informujemy, iż w sezonie 2020/21 planowane jest rozegranie trzech etapów rozgrywek w każdej kategorii wiekowej dziewcząt i chłopców. Ostateczne decyzje w tym zakresie będą podejmowane na bieżąco i podyktowane zostaną bieżącymi ograniczeniami nakładanymi przez rząd, GIS oraz PZPS.

Ostatni kwartał roku sprzyja przeziębieniom oraz zachorowaniom na grypę. Biorąc pod uwagę możliwość nakładania się infekcji w powiązaniu z epidemią COVID-19, uznaliśmy za wysoce ryzykowne organizowanie zawodów mini-siatkówki do końca roku kalendarzowego, zwłaszcza w okresie przedświątecznym. Zdecydowano, że pierwsze turnieje odbędą się dopiero w 2021 roku.

Dokładamy wszelkich starań, aby w tym trudnym dla klubów okresie koszty pozostały na niezmienionym poziomie. Nie będziemy wprowadzać także istotnych zmian regulaminowych.

Zdając sobie sprawę z faktu, że nie wszyscy rodzice/opiekunowie prawni wyrażą w tym roku zgodę na udział podopiecznych w turniejach, /a od liczby zgłoszonych drużyn uzależnionych jest wiele spraw organizacyjnych m.in. dobór właściwej ilości sal/ otworzyliśmy zapisy do tegorocznego cyklu rozgrywek poprzez system OSEKiZ  (tak jak w ubiegłym sezonie).

Zgłoszenia dokonuje operator klubowy OSEKiZ po zalogowaniu się na platformę. W zakładce Mini-siatkówka są dodane listy rejestracyjne (ID 83-88) na poszczególne kategorie (dwójki, trójki, czwórki dziewcząt i chłopców). Rejestracja  potrwa do 15 listopada 2020.

Opłaty za udział w rozgrywkach zostaną naliczone dopiero po opublikowaniu regulaminu i ostatecznym potwierdzeniu przez klub udziału w rozgrywkach w dodatkowo wyznaczonym na potwierdzenia terminie.

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Komunikat