Nasza filozofia jest prosta-walczyć zawsze do końca. -Łukasz Żygadło

Zgłoszenia do rozgrywek mini-siatkówki

Szanowni Państwo,

Ostateczny termin zgłoszeń drużyn ustalamy ostatecznie na 14.02.2021. Wszystkie dokumenty zawodników (deklaracje zawodnicze dla nowo zgłoszonych zawodników w OSEKiZ oraz załącznik nr 3_zgoda na wykorzystanie wizerunku osoby niepełnoletniej) i zgody trenerów (załącznik nr 2)

należy wgrać do dnia 28.02.2021 w systemie OSEKiZ i zgłosić F02 (z ostatecznymi składami zespołów). Uprzedzając Państwa pytania rodzice nie muszą wpisywać danych z dowodu osobistego na oświadczeniu niemniej dzieci, których rodzice nie wypełnią tego dokumentu niestety nie mogą brać udziału w rozgrywkach.

Przed każdym turniejem trener będzie zobowiązany zebrać od członków zespołu DODATKOWĄ ZGODĘ RODZICA_COVID_19 uzupełnioną przez rodziców/opiekunów prawnych zawodniczek/zawodników i na tej podstawie podpisać oświadczenie składane na odprawie podczas turnieju (COVID-19- Oświadczenie o stanie zdrowia zespołu). Zgody rodziców powinny być przechowywane w klubie – w razie potrzeby klub zostanie poproszony o udostępnienie dokumentacji.

 

Terminarz rozgrywek:

 - turniej rozstawieniowy: 13-14.03.2021

- turniej ligowy: 8-9.05.2021

- turniej finałowy: 22-23.05.2021

 Uwaga: Terminarz może ulec zmianie w razie ewentualnych obostrzeń rządowych uniemożliwiających rozegranie turniejów i niesprzyjającej sytuacji epidemiologicznej.

 

REGULAMIN ROZGRYWEK O PUCHAR KINDER PLUS SPORT 2020-2021

REGULAMIN ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO MAZOWSZA