W piłkę nożną można grać niechlujnie przez 80 minut. W siatkówkę tak grać się po prostu nie da. -Jacek Laskowski

Aktualności

Kurs szkoleniowy dla trenerów przed sezonem 2021/22

Certyfikacja przed sezonem 2021/22 będzie się odbywać tak jak w zeszłym roku poprzez zaliczenie kursu szkoleniowego na platformie e-learingowej: https://szkolenia.mwzps.pl/

Zaliczenie kursu nie jest obowiązkowe jednakże uprawnia trenera i osoby prowadzące zespół do przyznania licencji na sezon 2021/22 zgodnie z komunikatem organizacyjnym MWZPS w kwocie 50,00 zł (zamiast 400,00 zł). Szkolenie należy ukończyć przed zgłoszeniem trenera na druku F-02.

Dane do logowania są takie same jak w ubiegłym roku. Osoby, które nie mają konta na platformie dokonują rejestracji i proszone są o przesłanie maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Pod podany adres e-mail również proszę zgłaszać ewentualne problemy techniczne.

Przypominam również, że zgodnie z uchwałą Zarządu MWZPS rozgrywki okręgowe mogą być prowadzone nie tylko przez trenerów, którzy posiadają klasę trenera I, II lub PZPS ale również przez instruktorów lub osoby zatwierdzone przez Wydział Gier i Dyscypliny na podstawie innych uprawnień. Uchwała dotyczy tylko rozgrywek mazowieckich – w rozgrywkach szczebla centralnego oraz rozgrywkach młodzieżowych o klubowe Mistrzostwo Polski (od ćwierćfinałów MP) obowiązują przepisy certyfikacyjne PZPS.

Uprzejmie proszę o przekazanie tej informacji trenerom w Państwa klubach.