W piłkę nożną można grać niechlujnie przez 80 minut. W siatkówkę tak grać się po prostu nie da. -Jacek Laskowski

Aktualności

Wyniki Plebiscytu MWZPS 2021

I stało się! W dniu 12 grudnia odbyła się Siatkarska Wigilia. Cieszymy się, że udało nam się spotkać w taki licznym gronie, gromadząc zarówno sędziów, zawodników jak i przedstawicieli trenerów i zarządów naszych klubów - z każdego zakątka Mazowsza!🙂
 
Podczas Wigilii Prezes Zarządu MWZPS Jarosław Miałkowski złożył obecnym świąteczno-noworoczne życzenia. W imieniu Prezesa Zarządu PZPS Sebastiana Świderskiego, który nie mógł być obecny na naszej Wigilii, życzenia złożył Sławomir Supa, członek Zarządu PZPS.
 
Wspólne, tak uroczyste spotkanie, to okazja do wręczenia wyróżnień przyznanych przez Zarząd Mazowiecko-Warszawskiego Związku Piłki Siatkowej.
 
⛄ Wręczono brązowe medale MWZPS Klaudii i Michałowi Jagusiakom (GLKS Nadarzyn).
⛄ Odznakę siatkarskiego orła wręczono Ewie Nowak (Akademia Wójtowicza) oraz Leszkowi Papieżowi (Mazowieccy Sędziowie).
⛄ Zarząd uhonorował również za świetną pracę szkoleniową, skutkującą dobrymi wynikami sportowymi na arenie krajowej, kluby GLKS Nadarzyn, LTS Legionovii Legionowo oraz UMKS MOS Wola Warszawa.
⛄ Podziękowano za doskonałą pracę w ramach szkolenia Kadry Wojewódzkiej OOM i RTNO Dominice Leśniewicz i Ewie Nowak.
 
Podczas Wigilii poznaliśmy zwycięzców Plebiscytu MWZPS w bieżącym roku. Liczba oddanych głosów przerosła nasze najśmielsze oczekiwania! Ale przechodząc do meritum, bo to jest najważniejsze... Te zaszczytne tytuły otrzymali:
 
🔥Sędzia Roku - Piotr Białek
🔥Trener Roku - Konrad Cop
🔥Działacz Roku - Marcin Kalicki
🔥Zawodnik Roku - Stanisław Chaciński
 
 
 
Gratulujemy i życzymy wszystkim dalszej owocnej pracy i realizowania swoich pasji