To jest uroda siatkówki. Nie możesz się załamać, gdy przegrywasz. Nie możesz przestać grać, gdy prowadzisz. -Wojciech Drzyzga

Nabór do kadry siatkówki plażowej

Dziewczęta i chłopców urodzonych w latach 2004 - 2005 i zainteresowanych treningami siatkówki plażowej w ramach kadry Mazowsza prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 04.02.2019 włącznie.

Zgłoszenie może wysłać: trener lub osoba odpowiedzialna w klubie  macierzystym, rodzic za aprobatą klubu lub zawodnik za zgodą rodziców i klubu macierzystego. Wszelkie zgody będą weryfikowane.

Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko zawodniczki / zawodnika, nazwę klubu macierzystego, numer pesel, numer telefonu oraz adres mailowy do jednego z rodziców lub opiekunów oraz imię, nazwisko i numer telefonu trenera klubowego.

Prosimy starać się nie zgłaszać zawodniczek i zawodników którzy są aktualnie w kadrach halowych MWZPS a jeśli takowe zgłoszenie wystąpi – przy nazwisku dołączyć informację że zawodniczka / zawodnik występuje również w kadrze halowej.

Preferowany sposób zgłaszania dwójkami ze względu na specyfikę dyscypliny. Przy czym każdy klub może zgłosić więcej niż jedną dwójkę.

Treningi i zgrupowania kadr siatkówki plażowej głównie będą odbywać się od 01 maja do 15 lipca, również wyjazdowo w weekendy. Zawodniczki i zawodnicy, którzy będą grali do końca rozgrywek centralnych PZPS w kategoriach młodzieżowych w rozgrywkach halowych, zostaną dołączeni do kadry po zakończeniu powyższych rozgrywek. Koszty zgrupowań i treningów pokrywa MWZPS.