To jest uroda siatkówki. Nie możesz się załamać, gdy przegrywasz. Nie możesz przestać grać, gdy prowadzisz. -Wojciech Drzyzga

Oświadczenie WGiD MWZPS ws. wykluczenia zespołów z rozgrywek o II ligę PZPS

Warszawa, 04.04.2019 r.

Wydział Gier i Dyscypliny informuje, iż decyzją Wydziału Rozgrywek PZPS z walki o II ligę PZPS na dwa dni przed turniejami ¼ wycofano UKS Iskrę Warszawa – rozgrywki męskie oraz na dzień przed UKS SMS Warszawa, Wojskowe Warszawa i  KS Bronowianka Kraków – rozgrywki żeńskie. Zespoły zostały wykluczone na podstawie punktu Regulaminu mówiącego, iż „W każdym województwie rozgrywki przebiegają do wyłonienia mistrza i wicemistrza województwa, którzy zdobywają prawo do gry w dalszych etapach. WZPS może podać zespoły rezerwowe, które zajęły III i IV miejsce w województwie”. Interpretacją Wydziału Rozgrywek PZPS jest dodanie informacji, iż nie można zgłosić zespołów z niższych miejsc, jeśli wymienione w Regulaminie zespoły nie chcą grać dalej.

Oświadczenie WGiD w sprawie wycofania drużyn MWZPS z turniejów ¼ o II ligę PZPS w skutek decyzji Wydziału Rozgrywek PZPS.

Czytaj dalej

Zmiana godzin pracy biura

Szanowni Państwo,
 
W najbliższy czwartek 28.03 biuro nieczynne - remontujemy lokal.
 
A od kwietnia zmieniamy godziny dyżurów w biurze:
 
wt 18.00 - 20.00
czw 14.30 - 16.30
 
Proszę pamiętać, że zawsze możliwy jest kontakt telefoniczny i mailowy, a po wcześniejszym umówieniu także osobisty w innych terminach niż podane powyżej.

Informacja dot. podwyższenia uprawnień trenerskich

Szanowni Państwo,

1 października 2020 r. minie uchwalony przez Zarząd Polskiego Związku Piłki Siatkowej termin podwyższenia kwalifikacji „Instruktora sportu z piłki siatkowej” (dyplom wydany przed wejściem w życie tzw. „ustawy deregulacyjnej” tj. 23.08.2013 r.) do tytułu „Trenera piłki siatkowej PZPS” przez wszystkich instruktorów pracujących w systemie rozgrywek Polskiego Związku Piłki Siatkowej (tj. Plus Liga, LSK, I Lig K i M, II Lig K i M) i Wojewódzkich Związków Piłki Siatkowej.

Czytaj dalej

Turniej Finałowy Mistrzostw Mazowsza Młodziczek

Komunikat dot. wyłonienia organizatorów turniejów finałowych Mistrzostw Mazowsza w kategoriach młodzieżowych

Zarząd Mazowiecko-Warszawskiego Związku Piłki Siatkowej informuje, że w dniu 09 lutego 2019 roku powołana przez Prezesa Zarządu komisja konkursowa w składzie:
•    Jarosław Miałkowski – v-ce Prezes Zarządu,
•    Robert Komornicki – członek Zarządu,
•    Dorota Papuda – członek Zarządu


dokonała rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na organizację turnieju finałowego Mistrzostw Mazowsza w kategorii Młodziczka. Organizację ww. turnieju powierza się NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki.