Siatkówka to prosta gra, trzeba tylko trafić w to pomarańczowe. -

Waldemar Wspaniały

Siatkówka jest bowiem sportem wyjątkowym. -

Zdzisław Ambroziak

Nasza filozofia jest prosta - walczyć zawsze do końca. -

Łukasz Żygadło

Siatkówka to takie puzzle, w których każdy element musi do siebie pasować. -

Krzysztof Ignaczak

W piłkę nożną można grać niechlujnie przez 80 minut. W siatkówkę tak grać się po prostu nie da. -

Jacek Laskowski

To jest uroda siatkówki. Nie możesz się załamać, gdy przegrywasz. Nie możesz przestać grać, gdy prowadzisz. -

Wojciech Drzyzga

Siatkówka jest to fantastyczny sposób na życie, naprawdę. Jest to piękna przygoda, dająca wiele radości nie tylko tych sportowych. -

Łukasz Kadziewicz

Każdy set to inny rozdział. To jest całe piękno siatkówki. -

Wojciech Drzyzga

Informacja o rozgrywkach mini-siatkówki

08-10-2021 | Aktualności

26-27.03.2022

23-24.04.2022

7-8.05.2022

28-29.05.2022 Finały

Z uwagi na pandemię oraz ewentualne obostrzenia lub inne czynniki niezależne od nas terminy mogą ulec zmianie lub zostać wykreślone z kalendarza. Niemniej będziemy dążyli do przeprowadzenia rozgrywek systemem ligowym i w jak największej liczbie terminów (podobnie jak 2 lata temu przed pandemią). Na chwilę obecną dążymy do tego, żeby koszty pozostały na takim samym poziomie jak w latach poprzednich (30, 40, 50 zł za turniej odpowiednio za dwójkę, trójkę, czwórkę zgłoszoną do rozgrywek).

Z konieczności zaprojektowania ostatecznego systemu rozgrywek oraz podziału grup będziemy wdzięczni za uzupełnienie wstępnej deklaracji dot. udziału Państwa zespołów w tegorocznych rozgrywkach: https://www.interankiety.pl/f/56RxE5mG

Ankieta będzie aktywna do 20.10.2021.

Po tym terminie zostanie opublikowany aktualny regulamin rozgrywek, wraz z tabelą opłat i ostatecznymi terminami.

10.10.2021 zostanie uruchomiona również rejestracja w systemie OSEKiZ, która będzie aktywna do 10.11.2021. Po otrzymaniu aktualnych dokumentów z PZPS na bieżący sezon prześlę do Państwa z informacją jakie zgody muszą zostać wgrane na koncie zawodnika w OSEKiZ. Bardzo proszę o jak najszybsze rejestrowanie zawodników i wgrywanie dokumentów. Proszę pamiętać, że tegoroczna zmiana w OSEKiZ wprowadzona przez PZPS dotycząca konieczności zalogowania się każdego rodzica na utworzonym koncie dziecka jest konieczna do zgłoszenia zawodniczki/zawodnika na F-02. Dotyczy to także zawodników mini-siatkówki.

Zespoły, które nie zostaną zgłoszone do rozgrywek poprzez system OSEKiZ (zakładka Mini-siatkówka) w powyższym terminie mogą zostać dopuszczone do udziału w turniejach tylko w sytuacji jeśli będzie konieczność uzupełnienia grup rozgrywkowych. Zgłoszenie F-02 wraz z komplet dokumentów należy dokonać najpóźniej na tydzień przed rozpoczęciem rozgrywek.