Siatkówka to prosta gra, trzeba tylko trafić w to pomarańczowe. -

Waldemar Wspaniały

Siatkówka jest bowiem sportem wyjątkowym. -

Zdzisław Ambroziak

Nasza filozofia jest prosta - walczyć zawsze do końca. -

Łukasz Żygadło

Siatkówka to takie puzzle, w których każdy element musi do siebie pasować. -

Krzysztof Ignaczak

W piłkę nożną można grać niechlujnie przez 80 minut. W siatkówkę tak grać się po prostu nie da. -

Jacek Laskowski

To jest uroda siatkówki. Nie możesz się załamać, gdy przegrywasz. Nie możesz przestać grać, gdy prowadzisz. -

Wojciech Drzyzga

Siatkówka jest to fantastyczny sposób na życie, naprawdę. Jest to piękna przygoda, dająca wiele radości nie tylko tych sportowych. -

Łukasz Kadziewicz

Każdy set to inny rozdział. To jest całe piękno siatkówki. -

Wojciech Drzyzga

Kadry wojewódzkie TNO i OOM w sezonie 2022/2023

21-09-2022 | Aktualności

Uprzejmie prosimy o zgłoszenie wyróżniających się zawodniczek i zawodników z rocznika 2009 grających w mazowieckich klubach, którzy zdaniem trenerów klubowych powinni zostać zaproszeni na konsultacje naborowe kadr wojewódzkich tego rocznika. Zgłoszenie powinno zostać dokonane przez trenera klubowego lub osobę odpowiedzialną z klubu i powinno zawierać imię i nazwisko zawodnika/zawodniczki, datę urodzenia, klub a także imię i nazwisko trenera klubowego. Po przeprowadzonej analizie nadesłanych zgłoszeń zawodniczki i zawodnicy zostaną zaproszeni na konsultacje. Zgłaszane zawodniczki i zawodnicy muszą posiadać konto w OSEKiZ.

Zgłoszenia proszę dokonać do piątku 23.09.2022 do godziny 16.00 na adres e-mail: szkolenie@mwzps.pl.

Pierwsze zgrupowanie dla rocznika 2009 odbędzie się w dniach 08-09.10.2022 r. Następne zgrupowania dla zawodniczek oraz zawodników z tego rocznika zaplanowane są w dniach 05-06.11.2022 oraz 03-04.12.2022.

Przypominamy także, że zgodnie z informacją, która została już wcześniej przekazana, zgrupowania dla rocznika 2008 w tym roku kalendarzowym odbędą się jeszcze w dniach 08-09.10.2022 oraz 05-06.11.2022. Powołania na zgrupowania dla tego rocznika zostaną rozesłane zgodnie z decyzjami trenerów kadr.

Brak udziału zawodniczek i zawodników w konsultacjach kadr (bez usprawiedliwionej nieobecności) skutkować będzie brakiem powołań na następne zgrupowania szkoleniowe oraz niemożliwość udziału w imprezie docelowej (TNO lub OOM). Za nieobecność usprawiedliwioną traktuje się udział w meczu w ramach oficjalnych rozgrywek organizowanych przez MWZPS lub zwolnienie lekarskie. Wobec klubów, które nie będą zwalniać zawodniczek i zawodników na konsultacje kadr, zostaną wyciągnięte konsekwencje oraz nałożone kary określone w stosownych regulacjach Mazowiecko – Warszawskiego Związku Piłki Siatkowej.