Siatkówka to prosta gra, trzeba tylko trafić w to pomarańczowe. -

Waldemar Wspaniały

Siatkówka jest bowiem sportem wyjątkowym. -

Zdzisław Ambroziak

Nasza filozofia jest prosta - walczyć zawsze do końca. -

Łukasz Żygadło

Siatkówka to takie puzzle, w których każdy element musi do siebie pasować. -

Krzysztof Ignaczak

W piłkę nożną można grać niechlujnie przez 80 minut. W siatkówkę tak grać się po prostu nie da. -

Jacek Laskowski

To jest uroda siatkówki. Nie możesz się załamać, gdy przegrywasz. Nie możesz przestać grać, gdy prowadzisz. -

Wojciech Drzyzga

Siatkówka jest to fantastyczny sposób na życie, naprawdę. Jest to piękna przygoda, dająca wiele radości nie tylko tych sportowych. -

Łukasz Kadziewicz

Każdy set to inny rozdział. To jest całe piękno siatkówki. -

Wojciech Drzyzga

Komunikat dot. rozgrywek mini-siatkówki w sezonie 2020/21

21-10-2020 | Aktualności

Mając na względzie bezpieczeństwo uczestników oraz organizatorów zawodów, z uwagi na specyfikę turniejów mini-siatkówki, informujemy, iż w sezonie 2020/21 planowane jest rozegranie trzech etapów rozgrywek w każdej kategorii wiekowej dziewcząt i chłopców. Ostateczne decyzje w tym zakresie będą podejmowane na bieżąco i podyktowane zostaną bieżącymi ograniczeniami nakładanymi przez rząd, GIS oraz PZPS.

Ostatni kwartał roku sprzyja przeziębieniom oraz zachorowaniom na grypę. Biorąc pod uwagę możliwość nakładania się infekcji w powiązaniu z epidemią COVID-19, uznaliśmy za wysoce ryzykowne organizowanie zawodów mini-siatkówki do końca roku kalendarzowego, zwłaszcza w okresie przedświątecznym. Zdecydowano, że pierwsze turnieje odbędą się dopiero w 2021 roku.

Dokładamy wszelkich starań, aby w tym trudnym dla klubów okresie koszty pozostały na niezmienionym poziomie. Nie będziemy wprowadzać także istotnych zmian regulaminowych.

Zdając sobie sprawę z faktu, że nie wszyscy rodzice/opiekunowie prawni wyrażą w tym roku zgodę na udział podopiecznych w turniejach, /a od liczby zgłoszonych drużyn uzależnionych jest wiele spraw organizacyjnych m.in. dobór właściwej ilości sal/ otworzyliśmy zapisy do tegorocznego cyklu rozgrywek poprzez system OSEKiZ  (tak jak w ubiegłym sezonie).

Zgłoszenia dokonuje operator klubowy OSEKiZ po zalogowaniu się na platformę. W zakładce Mini-siatkówka są dodane listy rejestracyjne (ID 83-88) na poszczególne kategorie (dwójki, trójki, czwórki dziewcząt i chłopców). Rejestracja  potrwa do 15 listopada 2020.

Opłaty za udział w rozgrywkach zostaną naliczone dopiero po opublikowaniu regulaminu i ostatecznym potwierdzeniu przez klub udziału w rozgrywkach w dodatkowo wyznaczonym na potwierdzenia terminie.

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji pod adresem e-mail: biuro@mwzps.pl.

 

Komunikat