Siatkówka to prosta gra, trzeba tylko trafić w to pomarańczowe. -

Waldemar Wspaniały

Siatkówka jest bowiem sportem wyjątkowym. -

Zdzisław Ambroziak

Nasza filozofia jest prosta - walczyć zawsze do końca. -

Łukasz Żygadło

Siatkówka to takie puzzle, w których każdy element musi do siebie pasować. -

Krzysztof Ignaczak

W piłkę nożną można grać niechlujnie przez 80 minut. W siatkówkę tak grać się po prostu nie da. -

Jacek Laskowski

To jest uroda siatkówki. Nie możesz się załamać, gdy przegrywasz. Nie możesz przestać grać, gdy prowadzisz. -

Wojciech Drzyzga

Siatkówka jest to fantastyczny sposób na życie, naprawdę. Jest to piękna przygoda, dająca wiele radości nie tylko tych sportowych. -

Łukasz Kadziewicz

Każdy set to inny rozdział. To jest całe piękno siatkówki. -

Wojciech Drzyzga

Konkurs dla finalistów Kinder Joy of moving

13-06-2024 | Aktualności

Dobiegły końca Finały Wojewódzkie KINDER Joy of moving sezonu 2023/24! Poznaliśmy najlepsze drużyny z ośmiu kategorii wiekowych, które wezmą udział w 30. jubileuszowej edycji Wielkiego Finału Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving, który 28-30 czerwca zostanie rozegrany w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Dla wszystkich finalistów przygotowaliśmy wyjątkowy konkurs – „Zaprojektuj plakat kibica biało-czerwonej reprezentacji siatkarskiej na Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024”, w którym do wygrania są plecaki i czapki.

Konkurs jest skierowany do wszystkich drużyn, które uzyskały awans do 30. Wielkiego Finału Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving w kategorii „singli”, „dwójek”, „trójek”, „czwórek” dziewcząt i chłopców.  Uczestnictwo w konkursie jest dobrowolne i bezpłatne.

Co należy zrobić? Zadaniem konkursowym uczestników jest zaprojektowanie dowolną techniką plakatu kibica biało-czerwonej reprezentacji siatkarskiej na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu. Wszyscy już odliczamy bowiem dni do najważniejszej imprezy sportowej dla każdego sportowca, która odbywa się co cztery lata – czyli Igrzysk Olimpijskich. Praca musi mieć wymiary 86 cm x 61 cm. Drużyna może wziąć udział w konkursie tylko raz i może wygrać maksymalnie jeden zestaw nagród. Dla zwycięskiej drużyny przewidziane są plecaki i czapki.

Przygotowaną pracę należy zabrać ze sobą na Wielki Finał KINDER Joy of moving, który w dniach 28-30 czerwca zostanie rozegrany w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Należy ją pozostawić wraz z formularzem zgłoszeniowym w Biurze Zawodów najpóźniej do 28 czerwca. Drużyny zainteresowane udziałem w konkursie proszone są o przesłanie swojego zgłoszenia – Załącznik nr 1 do 28 czerwca na adres e-mailowy: rkwiatkowski@pzps.pl lub zabranie do Katowic wypełnionego formularza ze sobą.

Konkurs rozpoczyna się w dniu 13 czerwca 2023 roku o godzinie 12.00 i trwać będzie do dnia 28 czerwca 2024 roku do godziny 23:59. Po zakończeniu konkursu – w terminie dwóch dni roboczych od daty zakończenia komisja wyłoni  jeden zwycięski zespół.

Nad prawidłowością przeprowadzenia konkursu będzie czuwała Komisja Konkursowa, która składać się będzie z trzech osób wskazanych przez Organizatora. Jej zadaniem będzie wybór zwycięskiej pracy według swojego wyłącznego, swobodnego uznania. Kryterium wyboru zwycięskiej pracy stanowić będzie w szczególności oryginalność pomysłu przesłanego projektu plakatu.

Daj ponieść się wyobraźni, wyraź siebie i zaprojektuj plakat kibica biało-czerwonej reprezentacji siatkarskiej!

Pełna treść: https://minisiatkowka.pl/wielki-final-2024-zaprojektuj-plakat-konkurs/ 

Źródło: Katarzyna Porębska PZPS