Siatkówka to prosta gra, trzeba tylko trafić w to pomarańczowe. -

Waldemar Wspaniały

Siatkówka jest bowiem sportem wyjątkowym. -

Zdzisław Ambroziak

Nasza filozofia jest prosta - walczyć zawsze do końca. -

Łukasz Żygadło

Siatkówka to takie puzzle, w których każdy element musi do siebie pasować. -

Krzysztof Ignaczak

W piłkę nożną można grać niechlujnie przez 80 minut. W siatkówkę tak grać się po prostu nie da. -

Jacek Laskowski

To jest uroda siatkówki. Nie możesz się załamać, gdy przegrywasz. Nie możesz przestać grać, gdy prowadzisz. -

Wojciech Drzyzga

Siatkówka jest to fantastyczny sposób na życie, naprawdę. Jest to piękna przygoda, dająca wiele radości nie tylko tych sportowych. -

Łukasz Kadziewicz

Każdy set to inny rozdział. To jest całe piękno siatkówki. -

Wojciech Drzyzga

Konkurs „Trenuję w domu”

14-04-2020 | Aktualności

Przewidziane są także trzy nagrody specjalne – plakaty z reprezentantami Polski.

Od kilku tygodni w naszym kraju zmagamy się z epidemią koronawirusa. Zamknięte są szkoły i wszelkie ośrodki, w których można było aktywnie spędzić czas wolny. W aktualnej sytuacji najlepiej przyłączyć się do akcji #zostańwdomu ? do której serdecznie zachęcamy.

W tych szczególnych chwilach, kiedy spędzamy dużo czasu w domu, nie można zapominać o ćwiczeniach i zabawach ruchowych. Od poniedziałku 6 kwietnia w mediach społecznościowych Polska Siatkówka można odbyć specjalny trening pod kierunkiem Doroty Świeniewicz. Dwukrotna mistrzyni Europy przygotowała bowiem cykl treningów przeznaczony dla dzieci i młodzieży.

Z tej okazji postanowiliśmy również zorganizować konkurs #Trenujęwdomu ? skierowany do wszystkich młodych adeptów siatkówki, którzy biorą czynny udział w tegorocznej 26. edycji Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Joy of Moving 2020.

Co trzeba zrobić? Zasady są bardzo proste. Nagrać swoją rozgrzewkę, zestaw ćwiczeń lub trening, który można przeprowadzić w swoim domu. Można do wspólnych ćwiczeń zaprosić mamę, tatę, siostrę lub brata. Dopuszcza się możliwość, aby Uczestnik konkursu przesłał więcej, niż jedną pracę konkursową. Nie zapominajmy, że czas w domu to świetna okazja do dobrej zabawy, radości, uśmiechu, a także zapewnienie naszemu ciału tak ważnej i potrzebnej aktywności sportowej.

Zamieszczając pracę pod postem Uczestnik konkursu zobowiązany jest podać imię i nazwisko autora pracy oraz nazwę drużyny, która bierze udział w turnieju Kinder Joy of Moving 2020, a także kategorię, w której uczestniczy w tegorocznych zawodach („2”, „3” „4”). Ponadto swoją pracę należy oznaczyć trzema specjalnymi hasztagami #trenujęwdomu, #kinderjoyofmoving, #joyoyofmoving oraz oznaczyć profil Polska Siatkówka i Kinder Joy of moving. Prace konkursowe należy zamieścić w komentarzu pod specjalnym postem z ogłoszonym konkursem, który 14 kwietnia 2020 roku zostanie utworzony na profilu Polska Siatkówka już o godzinie 11.00. Na prace czekać będziemy do 30 kwietnia 2020 roku.

Zachęcamy również do zamieszczania prac konkursowych na Instagramie, oznaczając profil Kinder Joy of moving oraz Polska Siatkówka. Nie zapomnijcie o wcześniej wspomnianych hasztagach – #trenujęwdomu, #kinderjoyofmoving i #joyoyofmoving.

W związku z tym, że zawodniczki i zawodnicy turnieju Kinder Joy of Moving to dzieci i młodzież w wieku 10-12 lat – mogą one nie posiadać własnego konta na Facebooku. W takiej sytuacji dopuszczalne jest, aby pracę konkursową zamieścił rodzic lub opiekun prawny.

Komisja Konkursowa oceniając zgłoszenia weźmie pod uwagę oryginalność przesłanych prac przez uczestników. O wynikach konkursu poinformuje w specjalnym poście na profilu Facebook Polska Siatkówka ? do 10 maja 2020 roku.

O przyznaniu Nagrody uczestnik zostanie powiadomiony drogą mailową lub poprzez wiadomość prywatną na Facebooku.

Zwycięskie prace zostaną zaprezentowane kibicom Polskiej Siatkówki oraz w mediach społecznościowych Polskiej Siatkówki, a także Kinder Joy of moving.

Niech radość zawsze wygra!

REGULAMIN