Siatkówka to prosta gra, trzeba tylko trafić w to pomarańczowe. -

Waldemar Wspaniały

Siatkówka jest bowiem sportem wyjątkowym. -

Zdzisław Ambroziak

Nasza filozofia jest prosta - walczyć zawsze do końca. -

Łukasz Żygadło

Siatkówka to takie puzzle, w których każdy element musi do siebie pasować. -

Krzysztof Ignaczak

W piłkę nożną można grać niechlujnie przez 80 minut. W siatkówkę tak grać się po prostu nie da. -

Jacek Laskowski

To jest uroda siatkówki. Nie możesz się załamać, gdy przegrywasz. Nie możesz przestać grać, gdy prowadzisz. -

Wojciech Drzyzga

Siatkówka jest to fantastyczny sposób na życie, naprawdę. Jest to piękna przygoda, dająca wiele radości nie tylko tych sportowych. -

Łukasz Kadziewicz

Każdy set to inny rozdział. To jest całe piękno siatkówki. -

Wojciech Drzyzga

Materiały edukacyjne Kinder Joy o moving

21-04-2021 | Aktualności

Program Kinder Joy of moving w swoich założeniach odpowiada na dwa cele na rzecz zrównoważonego rozwoju, jakie w ramach Agenda 2030 zostały opracowane przez United Nations.

Promując aktywny styl życia wśród najmłodszych oraz ich rodzin na całym świecie, mówimy o celu 3, czyli DOBRYM ZDROWIU I JAKOŚĆ ŻYCIA, natomiast kiedy nasze działania koncentrują się upowszechnianiu oraz szeroko rozumianej edukacji sportowej, z całą pewnością możemy odnieść się również do celu 4 Agendy 2030, czyli do DOBREJ JAKOŚCI EDUKACJI.

Od stycznia 2020 roku Kinder Joy of moving jest partnerem Polskiego Komitetu Olimpijskiego ? i jak możecie się Państwo domyślać, nie piszemy o tym bez powodu! W ramach tej współpracy został opracowany wyjątkowy zestaw edukacyjny ?Co lubię? Sport lubię!? dedykowany dla nauczycieli i rodziców uczniów szkół podstawowych, na który składają się następujące elementy:

Olimpijskie Plansze Edukacyjne ? set 14 bogato ilustrowanych plakatów opisujących prostym językiem kluczowe tematy związane z historią igrzysk olimpijskich, prezentacją postaci Pierre de Coubertin, symboli olimpijskich, czy też powiązań sportu ze sztuką.

Niezbędnik olimpijski ? podręcznik, który zwiera przykłady na ciekawe i angażujące przeprowadzenie zajęć lekcyjnych na każdy z 14 tematów prezentowanych na planszach olimpijskich.

Olimpijskie memory w formacie XXL ? gra typu memory nie tylko pozwala na szybsze zapamiętywanie najważniejszych informacji z prowadzanych lekcji, ale też sprawia, że nauka przez zabawę staje się pozytywnym doświadczeniem dla najmłodszych.

Książka ?Zjednoczeni w marzeniach. 14 historii na medal? ? to wyjątkowa publikacja, na którą skała się aż 14 wywiadów z polskimi złotymi olimpijczykami. Każdy wywiad to inna historia, która pokazuje czego uczy nas sport i jak ważny jest ruch w życiu każdego z nas!

Cały zestaw dostępy jest w wersji ?papierowej? ale i elektronicznej, którą możecie Państwo pobrać całkowicie bezpłatnie ze strony: https://olimpijski.pl/edukacjapkol/zainspiruj-sie/materialy-edukacyjne 

Pełen komunikat: https://www.minisiatkowka.pl/pl/aktualnosci/kinder-joy-of-moving-a-edukacja