Siatkówka to prosta gra, trzeba tylko trafić w to pomarańczowe. -

Waldemar Wspaniały

Siatkówka jest bowiem sportem wyjątkowym. -

Zdzisław Ambroziak

Nasza filozofia jest prosta - walczyć zawsze do końca. -

Łukasz Żygadło

Siatkówka to takie puzzle, w których każdy element musi do siebie pasować. -

Krzysztof Ignaczak

W piłkę nożną można grać niechlujnie przez 80 minut. W siatkówkę tak grać się po prostu nie da. -

Jacek Laskowski

To jest uroda siatkówki. Nie możesz się załamać, gdy przegrywasz. Nie możesz przestać grać, gdy prowadzisz. -

Wojciech Drzyzga

Siatkówka jest to fantastyczny sposób na życie, naprawdę. Jest to piękna przygoda, dająca wiele radości nie tylko tych sportowych. -

Łukasz Kadziewicz

Każdy set to inny rozdział. To jest całe piękno siatkówki. -

Wojciech Drzyzga

Mini-siatkówka – nowe terminy

08-06-2020 | Aktualności

Ponieważ chcielibyśmy, aby wszelkie rozstrzygnięcia dotyczące wyjazdu dzieci na finał ogólnopolski, odbyły się w sposób sportowy, postaramy się dokończyć rozgrywki mazowieckie w wyznaczonym przez PZPS terminie (zamiast podanych w komunikacie z dnia 25.05.2020 terminów na przełomie sierpnia i września uwzględniających rozegranie finałów ogólnopolskich we wrześniu). Podane przez nas wcześniej terminy uwzględniały wyjazdy dzieci w okresie wakacji na obozy sportowe organizowane przez Państwa oraz wczasy z rodzicami. Zdajemy sobie również sprawę, że przez ostatnie tygodnie nie prowadzili Państwo treningów z dziećmi. Trudna sytuacja epidemiologiczna zaskoczyła nas wszystkich i zdajemy sobie sprawę, że nowy plan może nie zadowalać wszystkich z Państwa. Prosimy jednak o zrozumienie.

 Nowy plan zakłada rozegranie:

 

  • Drugich turniejów eliminacyjnych 27-28.06.2020
  • Turniejów półfinałowych 11-12.07.2020 lub 18-19.07.2020 (w zależności od ewentualnych informacji PZPS dotyczących rozgrywek ogólnopolskich w kategorii młodzik/młodziczka, w których mogą wziąć udział nasze zespoły lub zgrupowań kadr ? dla 16 drużyn)
  • Turnieju finałowego 8-9.08.2020

Ponieważ sytuacja epidemiologiczna i wytyczne ministerialne zakładają określone obostrzenia dot. przeprowadzenia turniejów, których musimy przestrzegać (m.in. określona liczba uczestników co wymaga uruchomienia kolejnych hal, przygotowanie środków dezynfekcyjnych dla uczestników, sprawdzanie temperatury uczestników) bardzo prosimy o informację do dnia 12 czerwca 2020 mailem na adres biuro@mwzps.pl jeśli zdecydują Państwo nie brać udziału w zaproponowanych terminach rozgrywek. Informacja ta pozwoli nam dostosować się do ograniczeńs anitarnych i przygotować odpowiednią liczbę hal.

Zaznaczamy, że zaproponowane terminy są wstępne i jeśli ryzyko epidemiologiczne będzie zbyt duże lub zostaną wprowadzone ewentualne kolejne obostrzenia rządowe, rozgrywki mogą zostać przesunięte w czasie (także na pierwotnie zaplanowane przez nas terminy) lub zakończone na obecnym lub którymś z późniejszych etapów.