Siatkówka to prosta gra, trzeba tylko trafić w to pomarańczowe. -

Waldemar Wspaniały

Siatkówka jest bowiem sportem wyjątkowym. -

Zdzisław Ambroziak

Nasza filozofia jest prosta - walczyć zawsze do końca. -

Łukasz Żygadło

Siatkówka to takie puzzle, w których każdy element musi do siebie pasować. -

Krzysztof Ignaczak

W piłkę nożną można grać niechlujnie przez 80 minut. W siatkówkę tak grać się po prostu nie da. -

Jacek Laskowski

To jest uroda siatkówki. Nie możesz się załamać, gdy przegrywasz. Nie możesz przestać grać, gdy prowadzisz. -

Wojciech Drzyzga

Siatkówka jest to fantastyczny sposób na życie, naprawdę. Jest to piękna przygoda, dająca wiele radości nie tylko tych sportowych. -

Łukasz Kadziewicz

Każdy set to inny rozdział. To jest całe piękno siatkówki. -

Wojciech Drzyzga

Nabór do Kadry Mazowsza w Siatkówce Plażowej (kat. młodzik/młodziczka)

02-02-2024 | Aktualności

Kto może wziąć udział?

1. Dziewczęta i chłopcy urodzeni w roku 2010 i 2011 – bezwarunkowo
2. Dziewczęta i chłopcy urodzeni w roku 2009 – tylko dla zawodniczek i zawodników, którzy byli w Kadrze Mazowsza 2023 lub zajęli miejsca 1-8 w rozgrywkach o Mistrzostwo Mazowsza w siatkówce plażowej w 2023 roku lub posiadają wybitne warunki fizyczne / motoryczne.

Zainteresowanych treningami siatkówki plażowej w ramach kadry Mazowsza prosimy o uzupełnienie formularza do dnia 14.02.2024 roku włącznie: https://forms.office.com/e/R8sv4r7Wq7

Zgłoszenie może wysłać:
• trener lub osoba odpowiedzialna w klubie macierzystym,
• rodzic za aprobatą klubu lub
• zawodnik za zgodą rodziców i klubu macierzystego.

Wszelkie zgody będą weryfikowane. Oprócz uzupełnienia zgłoszenia, dodatkowo należy dostarczyć do siedziby biura lub przesłać na adres: Mazowiecko – Warszawski Związek Piłki Siatkowej, ul. Grażyny 13/15 lok 8, 02-548 Warszawa oryginał Oświadczenia 2024 w nieprzekraczalnym terminie do 01.03.2024 roku. Brak dostarczenia oryginału Oświadczenia, podpisanego pełnym imieniem i nazwiskiem, w w/w terminie będzie skutkował brakiem powołania do Kadry Mazowsza. Skany nie są aprobowane. Druki można pozostawić na recepcji budynku.

Prosimy starać się nie zgłaszać zawodniczek i zawodników, którzy są aktualnie w kadrach halowych MWZPS a jeśli takowe zgłoszenie wystąpi – przy nazwisku dołączyć informację że zawodniczka / zawodnik występuje również w kadrze halowej. Preferowany sposób zgłaszania dwójkami ze względu na specyfikę dyscypliny. Przy czym każdy klub może zgłosić więcej niż jedną dwójkę. W przypadku dwójki łączonej z różnych klubów, należy o tym poinformować w zgłoszeniu. W przypadku zgłoszenia dwóch dwójek z jednego klubu trener po treningu selekcyjnym zastrzega sobie możliwość wyboru pojedynczych zawodników z każdej dwójki celem stworzenia zespołu do dalszego szkolenia i gier w oficjalnych rozgrywkach o Mistrzostwo Mazowsza w kategorii docelowej i starszych. W przypadku zakwalifikowania dwóch zespołów z jednego klubu do szkolenia, również w trakcie szkolenia trener zastrzega sobie możliwość zamiany zawodników w zespołach w obrębie jednego klubu celem dalszego szkolenia i gry w oficjalnych rozgrywkach o Mistrzostwo Mazowsza w kategorii docelowej i starszych.

Treningi i zgrupowania kadr siatkówki plażowej głównie będą odbywać się od 01 maja do 23 lipca, również wyjazdowo w weekendy. Zawodniczki i zawodnicy, którzy będą grali do końca rozgrywek centralnych PZPS w kategoriach młodzieżowych w rozgrywkach halowych, zostaną dołączeni do kadry po zakończeniu powyższych rozgrywek. Koszty zgrupowań i treningów pokrywa MWZPS. W przypadku braku uczestnictwa zawodniczki / zawodnika w Mistrzostwach Mazowsza Młodziczek i Młodzików niespowodowanym działaniem „siły wyższej” koszt odbytych i przyszłych zgrupowań i treningów pokrywa klub macierzysty, który może scedować koszt na opiekunów prawnych zawodniczki / zawodnika. Transport na zgrupowania w zakresie Rodziców (informacyjnie, w minionym sezonie zgrupowania odbywały się w okolicach Działdowa, Iławie, Kołobrzegu i Gdyni). W przypadku dużej ilości zgłoszeń, przekraczającej liczę miejsc, MWZPS zorganizuje trening selekcyjny. O terminie zostaną poinformowani opiekunowie prawni i trenerzy zgłoszonych zawodniczek / zawodników.