Siatkówka to prosta gra, trzeba tylko trafić w to pomarańczowe. -

Waldemar Wspaniały

Siatkówka jest bowiem sportem wyjątkowym. -

Zdzisław Ambroziak

Nasza filozofia jest prosta - walczyć zawsze do końca. -

Łukasz Żygadło

Siatkówka to takie puzzle, w których każdy element musi do siebie pasować. -

Krzysztof Ignaczak

W piłkę nożną można grać niechlujnie przez 80 minut. W siatkówkę tak grać się po prostu nie da. -

Jacek Laskowski

To jest uroda siatkówki. Nie możesz się załamać, gdy przegrywasz. Nie możesz przestać grać, gdy prowadzisz. -

Wojciech Drzyzga

Siatkówka jest to fantastyczny sposób na życie, naprawdę. Jest to piękna przygoda, dająca wiele radości nie tylko tych sportowych. -

Łukasz Kadziewicz

Każdy set to inny rozdział. To jest całe piękno siatkówki. -

Wojciech Drzyzga

Nabór do kadry siatkówki plażowej

10-01-2020 | Aktualności, Siatkówka Plażowa

Zapraszamy dziewczęta i chłopców urodzonych w roku 2006 i 2005.

? tylko dla zawodniczek i zawodników, którzy byli w Kadrze Mazowsza 2019 lub wyjątkowo wyróżniających się w rozgrywkach o Mistrzostwo Mazowsza w siatkówce plażowej w 2019 roku.

zainteresowanych treningami siatkówki plażowej w ramach kadry Mazowsza. W celu zgłoszenia prosimy o  uzupełnienie formularza: https://www.interankiety.pl/i/d0LJaEQD Termin zgłoszeń został wydłużony do 25.01.2020.

Zgłoszenie może wysłać: trener lub osoba odpowiedzialna w klubie  macierzystym, rodzic za aprobatą klubu lub zawodnik za zgodą rodziców i klubu macierzystego. Wszelkie zgody będą weryfikowane.

Dodatkowo należy dostarczyć do siedziby biura lub przesłać na adres: Mazowiecko ? Warszawski Związek Piłki Siatkowej, ul. Grażyny 13/15 lok 8, 02-548 Warszawa oryginał Oświadczenia 2020 (załącznik) w nieprzekraczalnym terminie do 31.01.2020 roku. Brak dostarczenia oryginału Oświadczenia w w/w terminie będzie skutkował brakiem powołania do Kadry Mazowsza.

Prosimy starać się nie zgłaszać zawodniczek i zawodników którzy są aktualnie w kadrach halowych MWZPS a jeśli takowe zgłoszenie wystąpi ? przy nazwisku dołączyć informację że zawodniczka / zawodnik występuje również w kadrze halowej.

Preferowany sposób zgłaszania dwójkami ze względu na specyfikę dyscypliny. Przy czym każdy klub może zgłosić więcej niż jedną dwójkę.

Treningi i zgrupowania kadr siatkówki plażowej głównie będą odbywać się od 01 maja do 15 lipca, również wyjazdowo w weekendy. Zawodniczki i zawodnicy, którzy będą grali do końca rozgrywek centralnych PZPS w kategoriach młodzieżowych w rozgrywkach halowych, zostaną dołączeni do kadry po zakończeniu powyższych rozgrywek. Koszty zgrupowań i treningów pokrywa MWZPS.