Siatkówka to prosta gra, trzeba tylko trafić w to pomarańczowe. -

Waldemar Wspaniały

Siatkówka jest bowiem sportem wyjątkowym. -

Zdzisław Ambroziak

Nasza filozofia jest prosta - walczyć zawsze do końca. -

Łukasz Żygadło

Siatkówka to takie puzzle, w których każdy element musi do siebie pasować. -

Krzysztof Ignaczak

W piłkę nożną można grać niechlujnie przez 80 minut. W siatkówkę tak grać się po prostu nie da. -

Jacek Laskowski

To jest uroda siatkówki. Nie możesz się załamać, gdy przegrywasz. Nie możesz przestać grać, gdy prowadzisz. -

Wojciech Drzyzga

Siatkówka jest to fantastyczny sposób na życie, naprawdę. Jest to piękna przygoda, dająca wiele radości nie tylko tych sportowych. -

Łukasz Kadziewicz

Każdy set to inny rozdział. To jest całe piękno siatkówki. -

Wojciech Drzyzga

Nabór do kadry siatkówki plażowej kadetek

22-02-2024 | Aktualności

  1. Kadra Mazowsza Kadetek składa się z roczników 2007 i 2008. W jednostkowych przypadkach mogą uczestniczyć zawodniczki z rocznika 2009.
  2. Zgłoszenia są indywidualne. Każda zawodniczka musi mieć zgodę rodziców / prawnych opiekunów i klubu macierzystego.
  3. Ewentualne zainteresowane treningami siatkówki plażowej w ramach kadry Mazowsza prosimy o  uzupełnienie formularza do 1 marca 2024. Link do formularza: https://forms.office.com/e/FSxiVAjVz3
  4. Treningi siatkówki plażowej odbywać się będą po zakończeniu rozgrywek halowych o Mistrzostwo Polski Juniorek Młodszych, orientacyjnie od 29 kwietnia do maksymalnie 28 lipca.
  5. Koszty wynajęcia obiektu i kadry trenerskiej po stronie MWZPS, pozostałe koszty m.in. ewentualnych wyjazdów na zawody i zgrupowania po stronie rodziców / prawnych opiekunów.
  6. W przypadku dużej liczby zgłoszeń, przekraczającej liczę miejsc lub w przypadku wątpliwości co do konkretnych powołań, MWZPS może zorganizować jednorazowy trening selekcyjny dla niektórych zgłoszonych zawodniczek w trakcie rozgrywek halowych, zaraz po ¼ MP juniorek młodszych by w jak najmniejszym stopniu ingerować w decydującą fazę rozgrywek halowych.
  7. Ze względu na indywidualny charakter zgłoszeń trener zastrzega sobie możliwość doboru zawodniczek reprezentujących różne kluby, celem stworzenia wspólnego zespołu na potrzeby treningów i zawodów w ramach programu kadry wojewódzkiej.
  8. Treningi w ramach kadry wojewódzkiej są szczególnie przeznaczone dla dziewcząt z klubów, które nie prowadzą profesjonalnego szkolenia w siatkówce plażowej, celem wyrównania szans i podniesienia ogólnego poziomu sportowego na Mazowszu.
  9. Trener kadry nie prowadzi zespołów podczas oficjalnych zawodów, chyba że nastąpi wyraźna prośba ze strony zawodniczek, ich rodziców / opiekunów prawnych połączona z akceptacją klubu macierzystego.