Siatkówka to prosta gra, trzeba tylko trafić w to pomarańczowe. -

Waldemar Wspaniały

Siatkówka jest bowiem sportem wyjątkowym. -

Zdzisław Ambroziak

Nasza filozofia jest prosta - walczyć zawsze do końca. -

Łukasz Żygadło

Siatkówka to takie puzzle, w których każdy element musi do siebie pasować. -

Krzysztof Ignaczak

W piłkę nożną można grać niechlujnie przez 80 minut. W siatkówkę tak grać się po prostu nie da. -

Jacek Laskowski

To jest uroda siatkówki. Nie możesz się załamać, gdy przegrywasz. Nie możesz przestać grać, gdy prowadzisz. -

Wojciech Drzyzga

Siatkówka jest to fantastyczny sposób na życie, naprawdę. Jest to piękna przygoda, dająca wiele radości nie tylko tych sportowych. -

Łukasz Kadziewicz

Każdy set to inny rozdział. To jest całe piękno siatkówki. -

Wojciech Drzyzga

Rozgrywki mini-siatkówki w bieżącym sezonie

25-05-2020 | Aktualności

 

Planujemy wstępnie przeprowadzić II turnieje eliminacyjne w terminie 29-30.08.2020 (dla wszystkich zgłoszonych zespołów). Finały wojewódzkie rozegrane zostałyby w terminie 5-6.09.2020 (dla najlepszych zespołów ? prawdopodobnie 8 drużyn w każdej kategorii). Są to terminy wstępne, które mogą ulec przesunięciu jeśli nie będzie możliwości rozegrania ich w proponowanych terminach. Z uwagi na stan epidemii zakładamy również, że jeden z tych turniejów lub obydwa niestety nie dojdą do skutku. W najbliższych dniach koordynator rozgrywek przygotuje zmieniony regulamin, który określi postępowanie w każdym z wymienionych przypadków, w celu ustalenia kolejności zespołów.

 

Bardzo prosimy o przekazanie informacji trenerom zajmującym się grupami mini-siatkówki, dzieciom oraz ich rodzicom (zwłaszcza, że II turniej eliminacyjny wypada pod koniec wakacji). Nie chcielibyśmy rozgrywać turniejów w środku wakacji, ponieważ dzieci mogą mieć zaplanowane wyjazdy z rodzicami a Państwo obozy klubowe. Turnieje będziemy przeprowadzać zgodnie z wytycznymi rządowymi, istnieje więc możliwość, że zostaną podzielone na większą liczbę hal lub będą rozgrywane przez kilka dni (nie tylko w weekend).

 

O dalszych ustaleniach będziemy Państwa niezwłocznie informować.