Siatkówka to prosta gra, trzeba tylko trafić w to pomarańczowe. -

Waldemar Wspaniały

Siatkówka jest bowiem sportem wyjątkowym. -

Zdzisław Ambroziak

Nasza filozofia jest prosta - walczyć zawsze do końca. -

Łukasz Żygadło

Siatkówka to takie puzzle, w których każdy element musi do siebie pasować. -

Krzysztof Ignaczak

W piłkę nożną można grać niechlujnie przez 80 minut. W siatkówkę tak grać się po prostu nie da. -

Jacek Laskowski

To jest uroda siatkówki. Nie możesz się załamać, gdy przegrywasz. Nie możesz przestać grać, gdy prowadzisz. -

Wojciech Drzyzga

Siatkówka jest to fantastyczny sposób na życie, naprawdę. Jest to piękna przygoda, dająca wiele radości nie tylko tych sportowych. -

Łukasz Kadziewicz

Każdy set to inny rozdział. To jest całe piękno siatkówki. -

Wojciech Drzyzga

Walne Zebranie Delegatów

31-10-2019 | Aktualności

Szanowni Państwo, w imieniu  Zarządu Mazowiecko-Warszawskiego Związku Piłki Siatkowej mam zaszczyt zaprosić Delegatów Państwa  klubu na Nadzwyczajne Walne Zebranie Delegatów MWZPS.

Zebranie zostało zwołane na dzień 15 grudnia 2019 roku (niedziela) o godzinie 16.30 (I termin) i ewentualnie 17.00 (II termin) w Warszawie. Miejsce zostanie podane w terminie późniejszym poprzez stronę internetową Związku www.mwzps.pl.

Nadzwyczajne Walne Zebranie Delegatów Mazowiecko-Warszawskiego Związku Piłki Siatkowej obradować będzie w sprawie zatwierdzenia zmian w nowym statucie MWZPS, zgodnie z wytycznymi Krajowego Rejestru Sadowego.

Jednocześnie informuję, iż nowy statut z korektami zgłoszonymi przez KRS został wysłany drogą elektroniczną do wszystkich klubów, będących członkami MWZPS oraz został zamieszczony na stronie internetowej Związku www.mwzps.pl

Liczymy na Państwa wysoką frekwencję (uchwalenie zmian, do których zostaliśmy zobowiązani przez KRS, jest możliwe przy aprobacie 2/3 głosów Delegatów MWZPS i obecności co najmniej połowy uprawnionych do głosowania). Spotkanie Walnego Zebrania Delegatów MWZPS chcielibyśmy połączyć ze wspólną Wigilią Związku, dlatego też liczę na Państwa przybycie i czynny udział w Zebraniu.

Z wyrazami szacunku,

Witold Roman

Prezes MWZPS