Siatkówka to prosta gra, trzeba tylko trafić w to pomarańczowe. -

Waldemar Wspaniały

Siatkówka jest bowiem sportem wyjątkowym. -

Zdzisław Ambroziak

Nasza filozofia jest prosta - walczyć zawsze do końca. -

Łukasz Żygadło

Siatkówka to takie puzzle, w których każdy element musi do siebie pasować. -

Krzysztof Ignaczak

W piłkę nożną można grać niechlujnie przez 80 minut. W siatkówkę tak grać się po prostu nie da. -

Jacek Laskowski

To jest uroda siatkówki. Nie możesz się załamać, gdy przegrywasz. Nie możesz przestać grać, gdy prowadzisz. -

Wojciech Drzyzga

Siatkówka jest to fantastyczny sposób na życie, naprawdę. Jest to piękna przygoda, dająca wiele radości nie tylko tych sportowych. -

Łukasz Kadziewicz

Każdy set to inny rozdział. To jest całe piękno siatkówki. -

Wojciech Drzyzga

I Mały Memoriał im. Zdzisława Ambroziaka

05-11-2019 | Kontent

Dzień dobry razem z Marszałkiem woj. mazowieckiego, Panem Adamem Struzikiem, Burmistrzem Miasta Płońska, Panem Andrzejem Pietrasikiem oraz Fundacją im. Zdzisława Ambroziaka i klubem PTS PŁOŃSK mamy zaszczyt zaprosić na I Mały Memoriał Zdzisława Ambroziaka Młodzików (rocznik 2006 i mł.), który odbędzie się 1. grudnia 2019 r. w Miejskim Centrum Sportu i Rekreacji w Płońsku, hala sportowa przy ul. Kopernika 3.

W turnieju weźmie udział 8 zespołów, gramy w 2 grupach systemem każdy z każdym do 2 wygranych setów do 25, tie break do 15 pkt. Po fazie grupowej nastąpi około 30 minut przerwy na posiłek dla zawodników trenerów. Po fazie grupowej rozegrana zostanie faza pucharowa, dwa zespoły z pierwszych miejsc z grupy A oraz dwa zespoły z pierwszych miejsc z grupy B, zagrają ze sobą w jednej grupie systemem każdy z każdym o miejsca 1-4. Natomiast pozostałe zespoły w tym samym systemie w oddzielnej grupie o miejsca 5-8.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Marszałek woj. Mazowieckiego Pan Adam Struzik, dodatkowo każdy zespół otrzyma puchar, każdy zawodnik otrzyma okazjonalną koszulkę, zawodnicy z miejsc 5-8 pamiątkowe dyplomy, zawodnicy z miejsc 1-4 dyplomy i oryginalne drewniane medale. Dodatkowo przewidujemy nagrody indywidualne dla najlepszych zawodników z każdego zespołu.

Zgłoszenia przyjmujemy najpóźniej do 28.11.2019 (czwartek) pod adresem e-mailL lukasz-pokorski@wp.pl lub telefonicznie pod nr 570 200 245.