Siatkówka to prosta gra, trzeba tylko trafić w to pomarańczowe. -

Waldemar Wspaniały

Siatkówka jest bowiem sportem wyjątkowym. -

Zdzisław Ambroziak

Nasza filozofia jest prosta - walczyć zawsze do końca. -

Łukasz Żygadło

Siatkówka to takie puzzle, w których każdy element musi do siebie pasować. -

Krzysztof Ignaczak

W piłkę nożną można grać niechlujnie przez 80 minut. W siatkówkę tak grać się po prostu nie da. -

Jacek Laskowski

To jest uroda siatkówki. Nie możesz się załamać, gdy przegrywasz. Nie możesz przestać grać, gdy prowadzisz. -

Wojciech Drzyzga

Siatkówka jest to fantastyczny sposób na życie, naprawdę. Jest to piękna przygoda, dająca wiele radości nie tylko tych sportowych. -

Łukasz Kadziewicz

Każdy set to inny rozdział. To jest całe piękno siatkówki. -

Wojciech Drzyzga

Mazowiecka Liga Kadetek

UMKS MOS Wola Warszawa UMKS MOS Wola Warszawa II3:125:19, 19:25, 25:13, 25:22
MUKS Sparta Warszawa MUKS Sparta Warszawa II3:122:25, 25:15, 25:23, 25:15
MUKS Krótka Mysiadło LTS Legionovia Legionowo I 0:311:25, 20:25, 19:25
MUKS Radomka Radom UKS Atena Kaman Warszawa 0:317:25, 17:25, 15:25
UMKS MOS Wola Warszawa MUKS Radomka Radom 3:025:12, 25:17, 25:8
LTS Legionovia Legionowo I MUKS Sparta Warszawa 3:025:21, 25:11, 25:15
UMKS MOS Wola Warszawa IIMUKS Sparta Warszawa II3:025:9, 25:17, 25:13
UKS Atena Kaman Warszawa MUKS Krótka Mysiadło 3:123:25, 25:11, 25:15, 25:22
MUKS Sparta Warszawa IILTS Legionovia Legionowo I 0:38:25, 12:25, 16:25
MUKS Sparta Warszawa UKS Atena Kaman Warszawa 3:125:19, 25:19, 23:25, 25:22
MUKS Krótka Mysiadło UMKS MOS Wola Warszawa 0:313:25, 14:25, 20:25
MUKS Radomka Radom UMKS MOS Wola Warszawa II0:321:25, 17:25, 20:25
UMKS MOS Wola Warszawa MUKS Sparta Warszawa 3:225:22, 25:21, 23:25, 16:25, 15:10
UKS Atena Kaman Warszawa MUKS Sparta Warszawa II3:025:13, 25:14, 25:9
UMKS MOS Wola Warszawa IILTS Legionovia Legionowo I 1:326:24, 17:25, 22:25, 19:25
MUKS Radomka Radom MUKS Krótka Mysiadło 0:314:25, 12:25, 14:25
MUKS Sparta Warszawa IIUMKS MOS Wola Warszawa 1:310:25, 12:25, 28:26, 9:25
MUKS Sparta Warszawa MUKS Radomka Radom 3:125:17, 25:22, 21:25, 25:23
LTS Legionovia Legionowo I UKS Atena Kaman Warszawa 3:225:18, 12:25, 23:25, 25:15, 15:8
MUKS Krótka Mysiadło UMKS MOS Wola Warszawa II0:311:25, 16:25, 14:25
UMKS MOS Wola Warszawa LTS Legionovia Legionowo I 0:315:25, 21:25, 17:25
MUKS Radomka Radom MUKS Sparta Warszawa II3:025:19, 25:11, 25:13
UMKS MOS Wola Warszawa IIUKS Atena Kaman Warszawa 3:125:18, 25:21, 22:25, 25:15
MUKS Krótka Mysiadło MUKS Sparta Warszawa 0:318:25, 15:25, 21:25
MUKS Sparta Warszawa IIMUKS Krótka Mysiadło 0:322:25, 14:25, 14:25
UKS Atena Kaman Warszawa UMKS MOS Wola Warszawa 0:330:32, 22:25, 19:25
MUKS Sparta Warszawa IIMUKS Sparta Warszawa 1:325:23, 11:25, 18:25, 19:25
MUKS Sparta Warszawa UMKS MOS Wola Warszawa II2:325:19, 25:20, 21:25, 13:25, 5:15
LTS Legionovia Legionowo I MUKS Radomka Radom 3:025:10, 25:16, 25:13
UKS Atena Kaman Warszawa MUKS Radomka Radom 3:025:15, 25:16, 25:15
LTS Legionovia Legionowo I MUKS Krótka Mysiadło 3:025:16, 25:7, 25:13
UMKS MOS Wola Warszawa IIUMKS MOS Wola Warszawa 0:322:25, 23:25, 24:26
MUKS Krótka Mysiadło UKS Atena Kaman Warszawa 0:310:25, 14:25, 22:25
MUKS Sparta Warszawa IIUMKS MOS Wola Warszawa II0:311:25, 12:25, 9:25
MUKS Radomka Radom UMKS MOS Wola Warszawa 0:321:25, 22:25, 23:25
UKS Atena Kaman Warszawa MUKS Sparta Warszawa 3:025:18, 25:13, 25:13
LTS Legionovia Legionowo I MUKS Sparta Warszawa II3:025:12, 25:6, 25:17
UMKS MOS Wola Warszawa MUKS Krótka Mysiadło 3:025:12, 25:20, 25:16
UMKS MOS Wola Warszawa IIMUKS Radomka Radom 3:025:19, 27:25, 25:16
MUKS Sparta Warszawa IIUKS Atena Kaman Warszawa 0:317:25, 19:25, 19:25
LTS Legionovia Legionowo I UMKS MOS Wola Warszawa II3:025:16, 25:20, 25:15
MUKS Sparta Warszawa UMKS MOS Wola Warszawa 3:220:25, 25:16, 18:25, 26:24, 15:12
MUKS Sparta Warszawa LTS Legionovia Legionowo I 2:325:20, 25:23, 11:25, 21:25, 5:15
MUKS Krótka Mysiadło MUKS Radomka Radom 0:322:25, 23:25, 23:25
UMKS MOS Wola Warszawa MUKS Sparta Warszawa II3:025:16, 25:16, 25:19
UMKS MOS Wola Warszawa IIMUKS Krótka Mysiadło 3:025:10, 25:18, 25:23
MUKS Radomka Radom MUKS Sparta Warszawa 3:225:20, 25:23, 18:25, 23:25, 15:11
MUKS Sparta Warszawa IIMUKS Radomka Radom 0:321:25, 13:25, 16:25
UKS Atena Kaman Warszawa UMKS MOS Wola Warszawa II1:325:20, 22:25, 18:25, 19:25
UKS JEDYNKA Kozienice UKS Beta Pionki 3:125:16, 25:18, 13:25, 25:16
KKS Kozienice UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:325:23, 15:25, 24:26, 24:26
MUKS Radomka Radom IIUKS JEDYNKA Kozienice 3:025:19, 25:10, 25:19
UKS Beta Pionki KKS Kozienice 1:315:25, 25:18, 19:25, 27:29
MUKS Radomka Radom IIAkademia Wójtowicza 0:313:25, 19:25, 24:26
KKS Kozienice UKS JEDYNKA Kozienice 3:225:23, 12:25, 23:25, 25:13, 15:13
Akademia Wójtowicza UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 3:025:6, 25:13, 25:22
KKS Kozienice MUKS Radomka Radom II1:325:23, 14:25, 21:25, 13:25
UKS Beta Pionki UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:317:25, 13:25, 25:17, 22:25
Akademia Wójtowicza UKS JEDYNKA Kozienice 3:025:8, 25:17, 25:18
UKS Beta Pionki MUKS Radomka Radom II0:316:25, 21:25, 20:25
UKS Beta Pionki UKS JEDYNKA Kozienice 1:325:21, 17:25, 16:25, 11:25
Akademia Wójtowicza UKS Beta Pionki 3:025:9, 25:5, 25:12
UKS JEDYNKA Kozienice UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 0:314:25, 22:25, 21:25
MUKS Radomka Radom IIUKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 3:117:25, 25:20, 25:16, 25:18
KKS Kozienice UKS Beta Pionki 3:125:7, 22:25, 25:18, 25:18
Akademia Wójtowicza KKS Kozienice 3:025:14, 25:15, 25:17
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Akademia Wójtowicza 1:325:23, 14:25, 19:25, 17:25
MUKS Radomka Radom IIUKS Beta Pionki 3:025:13, 25:16, 25:12
UKS JEDYNKA Kozienice Akademia Wójtowicza 0:37:25, 17:25, 14:25
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki KKS Kozienice 3:225:18, 25:17, 25:27, 23:25, 15:11
MUKS Radomka Radom IIKKS Kozienice 3:025:11, 25:10, 25:21
UKS JEDYNKA Kozienice MUKS Radomka Radom II0:310:25, 5:25, 12:25
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki UKS Beta Pionki 1:325:15, 13:25, 26:28, 20:25
Akademia Wójtowicza MUKS Radomka Radom II3:025:8, 27:25, 25:15
UKS JEDYNKA Kozienice KKS Kozienice 2:325:19, 21:25, 26:24, 16:25, 10:15
UKS Beta Pionki Akademia Wójtowicza 0:313:25, 20:25, 11:25
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki UKS JEDYNKA Kozienice 3:125:23, 25:12, 23:25, 25:19
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki MUKS Radomka Radom II3:125:13, 23:25, 25:22, 25:13
KKS Kozienice Akademia Wójtowicza 0:314:25, 18:25, 22:25
UKS Iskra Warszawa UKS Atena Kaman Warszawa III0:313:25, 21:25, 9:25
UMKS MOS Wola Warszawa IIIUKS Iskra Warszawa 3:025:19, 25:14, 25:22
UMKS MOS Wola Warszawa IIIUKS Atena Kaman Warszawa III1:311:25, 18:25, 25:18, 24:26
MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki UKS Iskra Warszawa 3:225:20, 15:25, 25:21, 23:25, 15:11
UMKS MOS Wola Warszawa IIIÓsemka Siedlce 3:025:8, 25:10, 25:7
UKS Atena Kaman Warszawa IIIUKS Iskra Warszawa 3:025:12, 25:13, 25:12
UKS Atena Kaman Warszawa IIIKS Saska Warszawa 3:124:26, 25:12, 25:19, 25:10
UKS Esperanto Ósemka Siedlce 3:025:8, 25:10, 25:18
UKS Iskra Warszawa Ósemka Siedlce 1:325:23, 19:25, 17:25, 22:25
MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki Ósemka Siedlce 3:026:24, 25:20, 25:22
KS Saska Warszawa UKS Esperanto 3:025:19, 25:18, 25:17
KS Saska Warszawa UMKS MOS Wola Warszawa III1:317:25, 25:18, 20:25, 23:25
UKS Esperanto UKS Iskra Warszawa 3:025:13, 25:23, 25:14
MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki UMKS MOS Wola Warszawa III0:312:25, 9:25, 15:25
Ósemka Siedlce KS Saska Warszawa 0:311:25, 12:25, 10:25
Ósemka Siedlce MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki 2:325:23, 20:25, 25:18, 13:25, 13:15
KS Saska Warszawa UKS Iskra Warszawa 3:025:7, 25:19, 25:21
UKS Atena Kaman Warszawa IIIUMKS MOS Wola Warszawa III3:025:13, 25:20, 25:21
UKS Iskra Warszawa UMKS MOS Wola Warszawa III0:36:25, 14:25, 12:25
MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki UKS Esperanto 0:37:25, 17:25, 15:25
Ósemka Siedlce UKS Atena Kaman Warszawa III0:312:25, 7:25, 9:25
UKS Iskra Warszawa MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki 3:125:21, 25:23, 21:25, 25:23
UMKS MOS Wola Warszawa IIIKS Saska Warszawa 3:025:14, 26:24, 25:18
UMKS MOS Wola Warszawa IIIMKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki 3:025:13, 25:16, 25:14
MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki UKS Atena Kaman Warszawa III0:34:25, 16:25, 11:25
Ósemka Siedlce UKS Esperanto 0:37:25, 19:25, 18:25
KS Saska Warszawa MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki 3:032:30, 25:15, 25:16
UKS Esperanto KS Saska Warszawa 1:312:25, 7:25, 26:24, 13:25
UKS Atena Kaman Warszawa IIIMKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki 3:025:7, 25:10, 25:14
MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki KS Saska Warszawa 0:312:25, 15:25, 22:25
UKS Esperanto UKS Atena Kaman Warszawa III0:311:25, 14:25, 15:25
Ósemka Siedlce UMKS MOS Wola Warszawa III0:312:25, 10:25, 7:25
KS Saska Warszawa UKS Atena Kaman Warszawa III0:313:25, 15:25, 17:25
UMKS MOS Wola Warszawa IIIUKS Esperanto 3:025:14, 25:16, 25:14
Ósemka Siedlce UKS Iskra Warszawa 0:30:25, 0:25, 0:25
KS Saska Warszawa Ósemka Siedlce 3:025:7, 25:13, 25:16
UKS Atena Kaman Warszawa IIIUKS Esperanto 3:125:10, 23:25, 25:8, 25:16
UKS Iskra Warszawa KS Saska Warszawa 0:38:25, 15:25, 16:25
UKS Esperanto UMKS MOS Wola Warszawa III0:314:25, 21:25, 19:25
OTPS Nike Ostrołęka 4 KOŁA PTS Płońsk 3:025:16, 25:10, 25:16
4 KOŁA PTS Płońsk Olimp Tłuszcz 0:37:25, 21:25, 15:25
Legia Warszawa 4 KOŁA PTS Płońsk 3:025:8, 25:7, 25:16
Legia Warszawa OTPS Nike Ostrołęka 3:025:12, 25:12, 25:12
UKS Atena Kaman Warszawa IIUKS Plas Warszawa 2:325:15, 26:28, 22:25, 25:21, 10:15
MKS Iskra Legionowo Olimp Tłuszcz 0:316:25, 18:25, 13:25
Olimp Tłuszcz 4 KOŁA PTS Płońsk 3:025:10, 25:7, 25:22
OTPS Nike Ostrołęka UKS Plas Warszawa 2:311:25, 25:18, 12:25, 25:19, 11:15
MKS Iskra Legionowo UKS Atena Kaman Warszawa II0:316:25, 17:25, 11:25
4 KOŁA PTS Płońsk MKS Iskra Legionowo 0:319:25, 24:26, 21:25
OTPS Nike Ostrołęka Olimp Tłuszcz 0:312:25, 14:25, 11:25
UKS Atena Kaman Warszawa II4 KOŁA PTS Płońsk 3:025:1, 25:9, 25:18
MKS Iskra Legionowo UKS Plas Warszawa 0:315:25, 11:25, 13:25
OTPS Nike Ostrołęka Legia Warszawa 0:310:25, 11:25, 5:25
UKS Plas Warszawa 4 KOŁA PTS Płońsk 3:025:13, 25:17, 25:11
UKS Atena Kaman Warszawa IIOTPS Nike Ostrołęka 3:025:17, 25:17, 25:15
Olimp Tłuszcz Legia Warszawa 0:321:25, 13:25, 16:25
MKS Iskra Legionowo Legia Warszawa 0:39:25, 4:25, 11:25
UKS Plas Warszawa Olimp Tłuszcz 0:317:25, 20:25, 22:25
Legia Warszawa Olimp Tłuszcz 3:118:25, 25:5, 25:18, 25:17
OTPS Nike Ostrołęka UKS Atena Kaman Warszawa II2:314:25, 17:25, 25:23, 25:17, 8:15
OTPS Nike Ostrołęka MKS Iskra Legionowo 3:025:15, 25:16, 26:24
UKS Plas Warszawa UKS Atena Kaman Warszawa II3:124:26, 25:22, 25:17, 27:25
4 KOŁA PTS Płońsk Legia Warszawa 0:39:25, 8:25, 3:25
UKS Atena Kaman Warszawa IILegia Warszawa 0:314:25, 20:25, 18:25
MKS Iskra Legionowo OTPS Nike Ostrołęka 2:329:27, 20:25, 21:25, 25:10, 13:15
4 KOŁA PTS Płońsk UKS Atena Kaman Warszawa II0:36:25, 12:25, 11:25
Olimp Tłuszcz UKS Atena Kaman Warszawa II2:325:21, 25:19, 22:25, 10:25, 7:15
UKS Plas Warszawa Legia Warszawa 0:38:25, 16:25, 18:25
Olimp Tłuszcz MKS Iskra Legionowo 3:025:6, 25:15, 25:17
UKS Plas Warszawa OTPS Nike Ostrołęka 3:025:14, 27:25, 25:17
UKS Atena Kaman Warszawa IIOlimp Tłuszcz 3:216:25, 25:19, 22:25, 25:23, 17:15
Legia Warszawa UKS Plas Warszawa 3:025:13, 25:21, 25:13
MKS Iskra Legionowo 4 KOŁA PTS Płońsk 3:123:25, 25:15, 25:11, 25:22
4 KOŁA PTS Płońsk UKS Plas Warszawa 0:311:25, 10:25, 5:25
UKS Plas Warszawa MKS Iskra Legionowo 3:025:12, 25:16, 25:23
Legia Warszawa UKS Atena Kaman Warszawa II3:025:14, 25:14, 25:13
Olimp Tłuszcz OTPS Nike Ostrołęka 3:025:21, 25:19, 25:9
UKS Atena Kaman Warszawa IIMKS Iskra Legionowo 3:025:10, 25:15, 25:10
4 KOŁA PTS Płońsk OTPS Nike Ostrołęka 0:315:25, 15:25, 12:25