Siatkówka to prosta gra, trzeba tylko trafić w to pomarańczowe. -

Waldemar Wspaniały

Siatkówka jest bowiem sportem wyjątkowym. -

Zdzisław Ambroziak

Nasza filozofia jest prosta - walczyć zawsze do końca. -

Łukasz Żygadło

Siatkówka to takie puzzle, w których każdy element musi do siebie pasować. -

Krzysztof Ignaczak

W piłkę nożną można grać niechlujnie przez 80 minut. W siatkówkę tak grać się po prostu nie da. -

Jacek Laskowski

To jest uroda siatkówki. Nie możesz się załamać, gdy przegrywasz. Nie możesz przestać grać, gdy prowadzisz. -

Wojciech Drzyzga

Siatkówka jest to fantastyczny sposób na życie, naprawdę. Jest to piękna przygoda, dająca wiele radości nie tylko tych sportowych. -

Łukasz Kadziewicz

Każdy set to inny rozdział. To jest całe piękno siatkówki. -

Wojciech Drzyzga

Mazowiecka Liga Kadetek

UMKS MOS Wola Warszawa UMKS MOS Wola Warszawa II3:225:10, 21:25, 25:27, 25:8, 15:11
UKS Atena Warszawa LOS Nowy Dwór Mazowiecki 3:025:13, 25:14, 25:21
LTS Legionovia Legionowo I GLKS Nadarzyn 3:223:25, 25:23, 25:12, 19:25, 18:16
OTPS Nike Ostrołęka UMKS MOS Wola Warszawa 0:317:25, 11:25, 20:25
OTPS Nike Ostrołęka LOS Nowy Dwór Mazowiecki 3:225:22, 18:25, 27:25, 19:25, 15:7
LOS Nowy Dwór Mazowiecki LTS Legionovia Legionowo I 0:311:25, 15:25, 11:25
OTPS Nike Ostrołęka UMKS MOS Wola Warszawa II0:321:25, 10:25, 20:25
UMKS MOS Wola Warszawa UKS Atena Warszawa 3:222:25, 25:17, 25:23, 22:25, 15:10
GLKS Nadarzyn MUKS Radomka Radom 2:325:13, 24:26, 25:14, 21:25, 13:15
UKS Atena Warszawa UMKS MOS Wola Warszawa II3:123:25, 25:6, 26:24, 25:20
LTS Legionovia Legionowo I UMKS MOS Wola Warszawa 3:225:18, 25:13, 22:25, 15:25, 15:11
OTPS Nike Ostrołęka MUKS Radomka Radom 0:313:25, 9:25, 19:25
LOS Nowy Dwór Mazowiecki MUKS Radomka Radom 1:319:25, 25:22, 21:25, 19:25
LTS Legionovia Legionowo I UMKS MOS Wola Warszawa II3:125:27, 25:17, 25:15, 25:22
MUKS Radomka Radom UMKS MOS Wola Warszawa II1:317:25, 25:15, 25:27, 17:25
UMKS MOS Wola Warszawa GLKS Nadarzyn 3:025:22, 25:22, 25:23
OTPS Nike Ostrołęka UKS Atena Warszawa 0:39:25, 23:25, 19:25
UMKS MOS Wola Warszawa IIGLKS Nadarzyn 3:026:24, 25:17, 25:17
LOS Nowy Dwór Mazowiecki UMKS MOS Wola Warszawa 1:321:25, 25:22, 22:25, 16:25
MUKS Radomka Radom UKS Atena Warszawa 1:314:25, 25:18, 19:25, 27:29
LTS Legionovia Legionowo I OTPS Nike Ostrołęka 3:025:0, 25:0, 25:0
UMKS MOS Wola Warszawa IIUMKS MOS Wola Warszawa 2:325:22, 25:22, 12:25, 23:25, 5:15
UKS Atena Warszawa LTS Legionovia Legionowo I 2:323:25, 16:25, 25:20, 25:16, 12:15
GLKS Nadarzyn LOS Nowy Dwór Mazowiecki 3:025:12, 25:12, 25:20
LOS Nowy Dwór Mazowiecki UMKS MOS Wola Warszawa II2:321:25, 25:22, 17:25, 29:27, 11:15
LTS Legionovia Legionowo I MUKS Radomka Radom 3:025:11, 25:11, 25:18
MUKS Radomka Radom LTS Legionovia Legionowo I 0:310:25, 21:25, 18:25
OTPS Nike Ostrołęka GLKS Nadarzyn 0:310:25, 24:26, 22:25
UMKS MOS Wola Warszawa MUKS Radomka Radom 3:025:20, 25:15, 25:17
UKS Atena Warszawa GLKS Nadarzyn 3:125:22, 25:22, 19:25, 25:18
LOS Nowy Dwór Mazowiecki UKS Atena Warszawa 0:37:25, 11:25, 13:25
UMKS MOS Wola Warszawa IIOTPS Nike Ostrołęka 3:025:10, 25:15, 25:23
GLKS Nadarzyn LTS Legionovia Legionowo I 0:321:25, 25:27, 18:25
UMKS MOS Wola Warszawa OTPS Nike Ostrołęka 3:025:17, 25:14, 25:23
UMKS MOS Wola Warszawa IIMUKS Radomka Radom 3:218:25, 25:23, 15:25, 25:20, 15:13
LTS Legionovia Legionowo I LOS Nowy Dwór Mazowiecki 3:025:6, 25:10, 25:14
UKS Atena Warszawa UMKS MOS Wola Warszawa 1:323:25, 28:30, 25:17, 23:25
MUKS Radomka Radom GLKS Nadarzyn 3:221:25, 25:20, 22:25, 25:22, 15:10
MUKS Radomka Radom LOS Nowy Dwór Mazowiecki 3:025:10, 25:15, 25:13
UMKS MOS Wola Warszawa IIUKS Atena Warszawa 1:325:15, 20:25, 26:28, 10:25
LOS Nowy Dwór Mazowiecki GLKS Nadarzyn 0:37:25, 18:25, 11:25
UMKS MOS Wola Warszawa LTS Legionovia Legionowo I 2:314:25, 25:23, 12:25, 27:25, 9:15
UMKS MOS Wola Warszawa IILTS Legionovia Legionowo I 0:315:25, 22:25, 16:25
UKS Atena Warszawa OTPS Nike Ostrołęka 3:025:18, 25:14, 25:17
GLKS Nadarzyn UMKS MOS Wola Warszawa 3:118:25, 25:16, 25:22, 25:21
LOS Nowy Dwór Mazowiecki OTPS Nike Ostrołęka 1:326:24, 13:25, 11:25, 21:25
GLKS Nadarzyn UMKS MOS Wola Warszawa II3:220:25, 22:25, 25:16, 25:15, 16:14
UMKS MOS Wola Warszawa LOS Nowy Dwór Mazowiecki 3:025:7, 25:10, 25:9
UKS Atena Warszawa MUKS Radomka Radom 3:125:19, 25:18, 21:25, 25:15
OTPS Nike Ostrołęka LTS Legionovia Legionowo I 1:321:25, 30:32, 25:18, 21:25
UMKS MOS Wola Warszawa IILOS Nowy Dwór Mazowiecki 3:025:15, 25:13, 25:18
LTS Legionovia Legionowo I UKS Atena Warszawa 1:322:25, 25:23, 19:25, 20:25
GLKS Nadarzyn UKS Atena Warszawa 0:325:27, 14:25, 13:25
MUKS Radomka Radom OTPS Nike Ostrołęka 3:025:2, 25:3, 25:4
GLKS Nadarzyn OTPS Nike Ostrołęka 3:025:0, 25:0, 25:0
MUKS Radomka Radom UMKS MOS Wola Warszawa 3:025:14, 26:24, 25:18
LKS PERŁA Złotokłos MUKS Radomka Radom II0:39:25, 12:25, 12:25
LKS PERŁA Złotokłos KKS Kozienice 3:025:12, 25:9, 25:11
UKS Esperanto MUKS Krótka Mysiadło II1:313:25, 17:25, 26:24, 25:27
MUKS Radomka Radom IILKS PERŁA Złotokłos 3:025:9, 25:23, 26:24
LKS PERŁA Złotokłos MUKS Joker Kozienice 2:325:17, 22:25, 26:24, 18:25, 11:15
MUKS Radomka Radom IIUKS Esperanto 1:325:23, 23:25, 20:25, 19:25
KKS Kozienice LKS PERŁA Złotokłos 0:39:25, 12:25, 18:25
LKS PERŁA Złotokłos MUKS Krótka Mysiadło II0:316:25, 6:25, 7:25
MUKS Radomka Radom IIKKS Kozienice 3:025:13, 25:5, 25:16
UKS Esperanto MUKS Joker Kozienice 3:025:9, 25:10, 25:16
MUKS Joker Kozienice LKS PERŁA Złotokłos 1:325:17, 21:25, 23:25, 21:25
KKS Kozienice UKS Esperanto 0:32:25, 5:25, 2:25
MUKS Radomka Radom IIMUKS Krótka Mysiadło II0:311:25, 14:25, 11:25
MUKS Krótka Mysiadło IIMUKS Radomka Radom II3:025:17, 25:13, 25:22
MUKS Joker Kozienice KKS Kozienice 3:025:10, 25:8, 25:15
MUKS Joker Kozienice MUKS Radomka Radom II1:321:25, 25:21, 14:25, 21:25
UKS Esperanto KKS Kozienice 3:025:3, 25:4, 25:8
MUKS Krótka Mysiadło IIKKS Kozienice 3:025:3, 25:10, 25:10
MUKS Krótka Mysiadło IIMUKS Joker Kozienice 3:025:12, 25:14, 25:14
LKS PERŁA Złotokłos UKS Esperanto 1:316:25, 10:25, 25:21, 12:25
MUKS Joker Kozienice UKS Esperanto 0:313:25, 17:25, 20:25
MUKS Radomka Radom IIMUKS Joker Kozienice 1:325:10, 19:25, 19:25, 20:25
KKS Kozienice MUKS Joker Kozienice 0:313:25, 6:25, 8:25
MUKS Joker Kozienice MUKS Krótka Mysiadło II0:317:25, 13:25, 5:25
KKS Kozienice MUKS Krótka Mysiadło II0:36:25, 2:25, 16:25
UKS Esperanto LKS PERŁA Złotokłos 3:025:11, 25:4, 25:14
MUKS Krótka Mysiadło IILKS PERŁA Złotokłos 3:025:16, 25:14, 25:5
KKS Kozienice MUKS Radomka Radom II0:311:25, 9:25, 5:25
UKS Esperanto MUKS Radomka Radom II3:025:22, 25:14, 25:16
MUKS Krótka Mysiadło IIUKS Esperanto 0:313:25, 9:25, 23:25
Akademia Wójtowicza UMKS MOS Wola Warszawa III0:314:25, 17:25, 21:25
UKS Orlęta Raszyn KKS Kozienice II0:315:25, 11:25, 19:25
MUKS Krótka Mysiadło Akademia Wójtowicza 3:125:16, 25:13, 21:25, 25:9
UMKS MOS Wola Warszawa IIILegia Warszawa 3:225:21, 25:15, 16:25, 22:25, 15:10
KKS Kozienice IIUMKS MOS Wola Warszawa III0:310:25, 10:25, 11:25
Legia Warszawa UMKS MOS Wola Warszawa III0:318:25, 23:25, 24:26
Akademia Wójtowicza MUKS Krótka Mysiadło 0:314:25, 9:25, 12:25
KKS Kozienice IIMUKS Krótka Mysiadło 0:38:25, 9:25, 13:25
MUKS Krótka Mysiadło UKS Atena Warszawa II3:025:8, 25:4, 25:5
UMKS MOS Wola Warszawa IIIKKS Kozienice II3:025:4, 25:10, 25:1
KKS Kozienice IIAkademia Wójtowicza 0:36:25, 11:25, 11:25
UKS Atena Warszawa IIMUKS Krótka Mysiadło 0:314:25, 17:25, 7:25
UKS Orlęta Raszyn UMKS MOS Wola Warszawa III0:33:25, 9:25, 5:25
UKS Orlęta Raszyn Akademia Wójtowicza 0:318:25, 8:25, 18:25
MUKS Krótka Mysiadło UKS Orlęta Raszyn 3:025:8, 25:11, 25:17
UKS Atena Warszawa IIUKS Orlęta Raszyn 3:025:10, 25:6, 25:17
Legia Warszawa MUKS Krótka Mysiadło 1:316:25, 30:28, 12:25, 11:25
Akademia Wójtowicza KKS Kozienice II3:025:13, 25:19, 25:16
UMKS MOS Wola Warszawa IIIMUKS Krótka Mysiadło 0:310:25, 19:25, 17:25
UKS Atena Warszawa IIUMKS MOS Wola Warszawa III1:325:20, 20:25, 15:25, 16:25
Akademia Wójtowicza UKS Orlęta Raszyn 3:025:13, 25:9, 25:15
UKS Atena Warszawa IILegia Warszawa 2:325:23, 20:25, 25:13, 26:28, 12:15
MUKS Krótka Mysiadło Legia Warszawa 3:025:11, 25:16, 25:10
UMKS MOS Wola Warszawa IIIUKS Atena Warszawa II3:025:16, 25:14, 25:11
UKS Orlęta Raszyn Legia Warszawa 0:36:25, 16:25, 9:25
Legia Warszawa KKS Kozienice II3:025:5, 25:11, 25:10
UKS Atena Warszawa IIAkademia Wójtowicza 3:125:20, 14:25, 25:23, 25:19
KKS Kozienice IILegia Warszawa 0:310:25, 21:25, 11:25
Akademia Wójtowicza UKS Atena Warszawa II3:025:12, 25:14, 25:21
KKS Kozienice IIUKS Orlęta Raszyn 3:125:6, 25:22, 21:25, 25:10
UMKS MOS Wola Warszawa IIIUKS Orlęta Raszyn 3:025:10, 25:5, 25:3
KKS Kozienice IIUKS Atena Warszawa II0:313:25, 12:25, 18:25
UMKS MOS Wola Warszawa IIIAkademia Wójtowicza 3:025:18, 25:14, 25:21
MUKS Krótka Mysiadło UMKS MOS Wola Warszawa III3:025:22, 25:15, 27:25
UKS Orlęta Raszyn MUKS Krótka Mysiadło 0:35:25, 10:25, 9:25
Legia Warszawa Akademia Wójtowicza 3:025:17, 25:15, 25:19
UKS Atena Warszawa IIKKS Kozienice II3:025:6, 25:13, 25:7
Legia Warszawa UKS Atena Warszawa II3:025:19, 25:12, 25:17
Legia Warszawa UKS Orlęta Raszyn 3:025:10, 25:8, 25:6
UKS Orlęta Raszyn UKS Atena Warszawa II0:38:25, 14:25, 14:25
Akademia Wójtowicza Legia Warszawa 0:312:25, 13:25, 20:25
MUKS Krótka Mysiadło KKS Kozienice II3:025:0, 25:0, 25:0
MUKS Sparta Warszawa UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 3:025:8, 25:11, 25:9
UKS Iskra Warszawa LTS Legionovia Legionowo II 0:310:25, 7:25, 15:25
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki MKS Pruszków 3:025:15, 25:10, 25:15
UKS Esperanto IIIUKS Iskra Warszawa 1:315:25, 23:25, 25:16, 22:25
UKS Esperanto IIIMKS Pruszków 3:025:6, 25:12, 25:21
LTS Legionovia Legionowo II MKS Pruszków 3:025:7, 25:12, 25:12
UKS Iskra Warszawa UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 3:29:25, 25:18, 13:25, 25:16, 15:12
MKS Pruszków MUKS Sparta Warszawa 0:33:25, 4:25, 5:25
LTS Legionovia Legionowo II UKS Esperanto III3:025:16, 25:15, 25:14
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki MUKS Sparta Warszawa 0:37:25, 10:25, 6:25
MKS Pruszków UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 0:38:25, 19:25, 19:25
LTS Legionovia Legionowo II MUKS Sparta Warszawa 0:321:25, 17:25, 13:25
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki UKS Esperanto III1:324:26, 19:25, 25:22, 16:25
MKS Pruszków UKS Esperanto III0:310:25, 20:25, 16:25
MUKS Sparta Warszawa UKS Esperanto III3:025:17, 25:18, 25:15
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki LTS Legionovia Legionowo II 0:316:25, 9:25, 20:25
LTS Legionovia Legionowo II UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 3:025:9, 25:10, 25:10
MUKS Sparta Warszawa MKS Pruszków 3:025:5, 25:4, 25:11
LTS Legionovia Legionowo II UKS Iskra Warszawa 3:025:2, 25:9, 25:6
UKS Iskra Warszawa UKS Esperanto III0:322:25, 17:25, 15:25
MKS Pruszków LTS Legionovia Legionowo II 0:39:25, 14:25, 11:25
UKS Iskra Warszawa MUKS Sparta Warszawa 0:316:25, 7:25, 6:25
UKS Iskra Warszawa MKS Pruszków 3:025:23, 25:18, 25:13
UKS Esperanto IIIMUKS Sparta Warszawa 0:34:25, 7:25, 10:25
MUKS Sparta Warszawa LTS Legionovia Legionowo II 3:025:20, 25:21, 25:15
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki UKS Iskra Warszawa 2:325:16, 22:25, 25:21, 24:26, 10:15
MKS Pruszków UKS Iskra Warszawa 0:318:25, 18:25, 21:25
UKS Esperanto IIIUKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 3:225:17, 17:25, 25:17, 21:25, 15:7
MUKS Sparta Warszawa UKS Iskra Warszawa 3:025:12, 25:10, 25:11
UKS Esperanto IIILTS Legionovia Legionowo II 0:322:25, 11:25, 8:25