Mazowiecka Liga Kadetek
UMKS WAN MOS Wola Warszawa | UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | 3:0 | 25:9, 25:14, 25:18 |
MUKS Sparta Warszawa | MUKS Krótka Mysiadło | 3:1 | 14:25, 25:21, 25:22, 25:18 |
Akademia Wójtowicza | UKS Atena KSG Warszawa | 3:2 | 22:25, 25:16, 25:21, 11:25, 15:9 |
MUKS Radomka Radom | LTS Legionovia Legionowo | 0:3 | 18:25, 15:25, 13:25 |
MUKS Krótka Mysiadło | Akademia Wójtowicza | 3:0 | 25:13, 25:12, 25:12 |
UMKS WAN MOS Wola Warszawa | MUKS Radomka Radom | 3:0 | 25:10, 25:17, 25:10 |
UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | UKS Atena KSG Warszawa | 3:0 | 25:19, 25:14, 25:10 |
LTS Legionovia Legionowo | MUKS Sparta Warszawa | 3:0 | 25:14, 25:17, 25:20 |
MUKS Krótka Mysiadło | UKS Atena KSG Warszawa | 3:0 | 25:15, 25:12, 25:15 |
MUKS Sparta Warszawa | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | 0:3 | 9:25, 22:25, 21:25 |
MUKS Radomka Radom | UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | 0:3 | 16:25, 21:25, 12:25 |
Akademia Wójtowicza | LTS Legionovia Legionowo | 0:3 | 15:25, 19:25, 20:25 |
UMKS WAN MOS Wola Warszawa | Akademia Wójtowicza | 3:0 | 25:12, 25:9, 25:13 |
UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | MUKS Krótka Mysiadło | 3:0 | 25:18, 26:24, 26:24 |
LTS Legionovia Legionowo | UKS Atena KSG Warszawa | 3:0 | 25:11, 25:10, 25:6 |
MUKS Radomka Radom | MUKS Sparta Warszawa | 1:3 | 10:25, 10:25, 25:20, 16:25 |
Akademia Wójtowicza | MUKS Radomka Radom | 2:3 | 25:13, 25:21, 20:25, 12:25, 10:15 |
MUKS Krótka Mysiadło | LTS Legionovia Legionowo | 0:3 | 16:25, 14:25, 19:25 |
MUKS Sparta Warszawa | UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | 3:1 | 25:22, 23:25, 26:24, 25:21 |
UKS Atena KSG Warszawa | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | 0:3 | 10:25, 11:25, 15:25 |
Akademia Wójtowicza | MUKS Sparta Warszawa | 0:3 | 11:25, 6:25, 13:25 |
UMKS WAN MOS Wola Warszawa | MUKS Krótka Mysiadło | 3:0 | 25:16, 25:14, 25:15 |
UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | LTS Legionovia Legionowo | 1:3 | 16:25, 25:22, 15:25, 20:25 |
MUKS Radomka Radom | UKS Atena KSG Warszawa | 3:0 | 25:18, 25:18, 27:25 |
MUKS Krótka Mysiadło | MUKS Radomka Radom | 3:0 | 25:14, 25:18, 25:16 |
Akademia Wójtowicza | UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | 0:3 | 21:25, 13:25, 21:25 |
MUKS Sparta Warszawa | UKS Atena KSG Warszawa | 3:0 | 25:10, 25:11, 25:9 |
LTS Legionovia Legionowo | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | 3:1 | 25:21, 29:27, 24:26, 25:21 |
UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | 3:1 | 25:18, 21:25, 26:24, 25:21 |
MUKS Krótka Mysiadło | MUKS Sparta Warszawa | 0:3 | 20:25, 24:26, 14:25 |
LTS Legionovia Legionowo | MUKS Radomka Radom | 3:1 | 22:25, 25:14, 25:19, 25:12 |
UKS Atena KSG Warszawa | Akademia Wójtowicza | 3:2 | 18:25, 25:21, 21:25, 25:21, 15:11 |
Akademia Wójtowicza | MUKS Krótka Mysiadło | 0:3 | 15:25, 20:25, 15:25 |
UKS Atena KSG Warszawa | UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | 0:3 | 6:25, 12:25, 14:25 |
MUKS Radomka Radom | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | 0:3 | 12:25, 16:25, 19:25 |
UMKS WAN MOS Wola Warszawa | MUKS Sparta Warszawa | 3:1 | 25:18, 25:17, 23:25, 25:14 |
UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | MUKS Radomka Radom | 3:0 | 25:14, 25:22, 25:16 |
LTS Legionovia Legionowo | Akademia Wójtowicza | 3:0 | 25:10, 25:10, 25:9 |
UKS Atena KSG Warszawa | MUKS Krótka Mysiadło | 0:3 | 11:25, 5:25, 15:25 |
Akademia Wójtowicza | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | 0:3 | 13:25, 16:25, 6:25 |
MUKS Sparta Warszawa | MUKS Radomka Radom | 3:1 | 25:22, 25:21, 16:25, 25:13 |
MUKS Krótka Mysiadło | UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | 1:3 | 16:25, 20:25, 25:23, 22:25 |
UKS Atena KSG Warszawa | LTS Legionovia Legionowo | 0:3 | 11:25, 18:25, 10:25 |
MUKS Radomka Radom | Akademia Wójtowicza | 3:0 | 25:21, 25:23, 25:17 |
UMKS WAN MOS Wola Warszawa | UKS Atena KSG Warszawa | 3:0 | 25:9, 25:10, 25:7 |
UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | MUKS Sparta Warszawa | 1:3 | 21:25, 25:23, 24:26, 24:26 |
LTS Legionovia Legionowo | MUKS Krótka Mysiadło | 3:0 | 26:24, 25:16, 26:24 |
LTS Legionovia Legionowo | UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | 1:3 | 23:25, 20:25, 25:20, 21:25 |
MUKS Sparta Warszawa | Akademia Wójtowicza | 3:0 | 25:21, 25:19, 25:12 |
MUKS Krótka Mysiadło | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | 0:3 | 12:25, 15:25, 11:25 |
MUKS Sparta Warszawa | LTS Legionovia Legionowo | 1:3 | 23:25, 25:22, 15:25, 21:25 |
UKS Atena KSG Warszawa | MUKS Radomka Radom | 0:3 | 19:25, 22:25, 25:27 |
UMKS WAN MOS Wola Warszawa II | Akademia Wójtowicza | 3:0 | 25:8, 25:16, 25:23 |
UMKS WAN MOS Wola Warszawa | LTS Legionovia Legionowo | 3:0 | 25:18, 26:24, 25:18 |
UKS Atena KSG Warszawa | MUKS Sparta Warszawa | 0:3 | 14:25, 13:25, 17:25 |
MUKS Radomka Radom | MUKS Krótka Mysiadło | 2:3 | 17:25, 25:15, 12:25, 26:24, 10:15 |
UKS JEDYNKA Kozienice | UKS KAPRY-ARMEXIM Pruszków | 3:1 | 25:8, 25:11, 25:27, 25:11 |
UKS KAPRY-ARMEXIM Pruszków | RAS 6 Szydłowiec | 0:3 | 3:25, 4:25, 7:25 |
UKS Orlęta Raszyn | RAS 6 Szydłowiec | 0:3 | 13:25, 18:25, 15:25 |
MUKS Radomka Radom II | UKS KAPRY-ARMEXIM Pruszków | 3:0 | 25:19, 25:20, 25:11 |
UKS Orlęta Raszyn | KKS Kozienice | 1:3 | 15:25, 22:25, 25:18, 12:25 |
UKS JEDYNKA Kozienice | MUKS Radomka Radom II | 3:1 | 25:10, 14:25, 25:18, 25:18 |
UKS Orlęta Raszyn | UKS KAPRY-ARMEXIM Pruszków | 3:0 | 25:23, 25:14, 25:15 |
RAS 6 Szydłowiec | KKS Kozienice | 3:0 | 25:17, 25:18, 25:18 |
KKS Kozienice | UKS KAPRY-ARMEXIM Pruszków | 3:0 | 25:11, 25:11, 25:11 |
MUKS Radomka Radom II | RAS 6 Szydłowiec | 1:3 | 25:13, 22:25, 13:25, 21:25 |
KKS Kozienice | UKS Orlęta Raszyn | 3:1 | 27:25, 25:10, 21:25, 25:22 |
UKS JEDYNKA Kozienice | UKS Orlęta Raszyn | 3:2 | 6:25, 26:24, 25:19, 22:25, 15:12 |
MUKS Radomka Radom II | KKS Kozienice | 0:3 | 14:25, 15:25, 14:25 |
UKS Orlęta Raszyn | MUKS Radomka Radom II | 1:3 | 16:25, 25:16, 20:25, 23:25 |
MUKS Radomka Radom II | UKS JEDYNKA Kozienice | 0:3 | 17:25, 17:25, 17:25 |
KKS Kozienice | RAS 6 Szydłowiec | 0:3 | 22:25, 11:25, 19:25 |
UKS KAPRY-ARMEXIM Pruszków | MUKS Radomka Radom II | 1:3 | 25:27, 16:25, 25:23, 8:25 |
MUKS Radomka Radom II | UKS Orlęta Raszyn | 1:3 | 19:25, 17:25, 25:22, 9:25 |
UKS JEDYNKA Kozienice | RAS 6 Szydłowiec | 0:3 | 10:25, 16:25, 11:25 |
KKS Kozienice | UKS JEDYNKA Kozienice | 3:1 | 25:13, 20:25, 25:18, 25:21 |
RAS 6 Szydłowiec | MUKS Radomka Radom II | 3:1 | 25:12, 17:25, 25:16, 25:23 |
UKS KAPRY-ARMEXIM Pruszków | UKS JEDYNKA Kozienice | 3:0 | 25:21, 25:17, 25:13 |
UKS KAPRY-ARMEXIM Pruszków | UKS Orlęta Raszyn | 1:3 | 20:25, 18:25, 25:21, 23:25 |
UKS Orlęta Raszyn | UKS JEDYNKA Kozienice | 3:1 | 14:25, 25:18, 25:15, 27:25 |
KKS Kozienice | MUKS Radomka Radom II | 3:2 | 22:25, 26:24, 25:12, 16:25, 15:8 |
RAS 6 Szydłowiec | UKS Orlęta Raszyn | 3:0 | 26:24, 25:19, 25:7 |
UKS KAPRY-ARMEXIM Pruszków | KKS Kozienice | 0:3 | 13:25, 16:25, 22:25 |
UKS JEDYNKA Kozienice | KKS Kozienice | 1:3 | 25:22, 23:25, 12:25, 22:25 |
RAS 6 Szydłowiec | UKS JEDYNKA Kozienice | 3:0 | 25:13, 25:7, 25:12 |
RAS 6 Szydłowiec | UKS KAPRY-ARMEXIM Pruszków | 3:0 | 25:13, 25:7, 25:9 |
LKS Wrzos Międzyborów | UKS Iskra Warszawa | 3:1 | 27:25, 20:25, 25:22, 25:22 |
UMKS WAN MOS Wola Warszawa III | MKS Iskra Legionowo | 3:0 | 25:19, 25:12, 25:17 |
UKS Iskra Warszawa | MKS Iskra Legionowo | 1:3 | 25:21, 15:25, 22:25, 21:25 |
UMKS WAN MOS Wola Warszawa III | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 3:2 | 10:25, 25:16, 25:23, 21:25, 15:11 |
UKS Iskra Warszawa | LKS Wrzos Międzyborów | 2:3 | 15:25, 25:13, 22:25, 25:20, 10:15 |
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | 2:3 | 25:13, 25:13, 15:25, 19:25, 13:15 |
MKS Iskra Legionowo | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | 1:3 | 25:16, 19:25, 12:25, 23:25 |
LOS Nowy Dwór Mazowiecki | UKS Iskra Warszawa | 3:1 | 25:13, 22:25, 25:21, 25:19 |
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | MKS Iskra Legionowo | 3:0 | 25:20, 25:17, 25:22 |
LOS Nowy Dwór Mazowiecki | MKS Iskra Legionowo | 3:1 | 25:9, 18:25, 25:19, 25:22 |
LKS Wrzos Międzyborów | MKS Iskra Legionowo | 3:2 | 25:17, 21:25, 15:25, 25:19, 15:8 |
LKS Wrzos Międzyborów | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | 2:3 | 17:25, 25:17, 20:25, 25:23, 13:15 |
UKS Iskra Warszawa | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 0:3 | 24:26, 17:25, 15:25 |
MKS Iskra Legionowo | UMKS WAN MOS Wola Warszawa III | 0:3 | 18:25, 24:26, 9:25 |
UKS Iskra Warszawa | UMKS WAN MOS Wola Warszawa III | 0:3 | 13:25, 14:25, 15:25 |
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | LKS Wrzos Międzyborów | 3:0 | 25:9, 25:23, 25:15 |
LOS Nowy Dwór Mazowiecki | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 3:1 | 25:8, 25:15, 19:25, 25:20 |
UMKS WAN MOS Wola Warszawa III | UKS Iskra Warszawa | 3:0 | 25:17, 25:16, 25:14 |
UMKS WAN MOS Wola Warszawa III | LKS Wrzos Międzyborów | 3:1 | 25:12, 25:19, 25:27, 25:12 |
MKS Iskra Legionowo | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 0:3 | 21:25, 12:25, 19:25 |
LKS Wrzos Międzyborów | UMKS WAN MOS Wola Warszawa III | 1:3 | 25:23, 16:25, 20:25, 10:25 |
MKS Iskra Legionowo | UKS Iskra Warszawa | 3:0 | 25:17, 25:13, 25:21 |
LOS Nowy Dwór Mazowiecki | LKS Wrzos Międzyborów | 3:0 | 25:20, 25:18, 25:23 |
MKS Iskra Legionowo | LKS Wrzos Międzyborów | 0:3 | 15:25, 20:25, 21:25 |
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | UKS Iskra Warszawa | 3:1 | 26:24, 25:16, 18:25, 25:13 |
LKS Wrzos Międzyborów | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 0:3 | 17:25, 10:25, 17:25 |
UMKS WAN MOS Wola Warszawa III | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | 1:3 | 25:16, 10:25, 15:25, 25:27 |
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | UMKS WAN MOS Wola Warszawa III | 1:3 | 22:25, 25:22, 19:25, 23:25 |
UKS Iskra Warszawa | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | 2:3 | 25:23, 19:25, 25:18, 16:25, 10:15 |
LOS Nowy Dwór Mazowiecki | UMKS WAN MOS Wola Warszawa III | 3:1 | 24:26, 25:19, 25:14, 25:20 |
Ósemka Siedlce | UKS Plas Warszawa | 0:3 | 9:25, 18:25, 15:25 |
UKS Plas Warszawa | UKS Esperanto | 0:3 | 21:25, 12:25, 26:28 |
UKS Atena KSG Warszawa II | OTPS Nike Ostrołęka | 0:3 | 16:25, 13:25, 14:25 |
UKS Varsovia Warszawa | Ósemka Siedlce | 3:0 | 25:8, 25:14, 25:13 |
UKS Plas Warszawa | UKS Varsovia Warszawa | 0:3 | 3:25, 10:25, 18:25 |
UKS Esperanto | OTPS Nike Ostrołęka | 3:1 | 25:18, 18:25, 26:24, 25:17 |
OTPS Nike Ostrołęka | UKS Plas Warszawa | 3:0 | 25:21, 25:18, 25:22 |
UKS Varsovia Warszawa | UKS Atena KSG Warszawa II | 3:0 | 25:7, 25:18, 25:9 |
UKS Esperanto | Ósemka Siedlce | 3:0 | 25:16, 25:21, 25:15 |
UKS Varsovia Warszawa | UKS Esperanto | 3:0 | 25:14, 25:17, 25:13 |
UKS Plas Warszawa | OTPS Nike Ostrołęka | 2:3 | 19:25, 12:25, 25:21, 25:22, 5:15 |
UKS Atena KSG Warszawa II | Ósemka Siedlce | 1:3 | 25:23, 12:25, 15:25, 20:25 |
UKS Varsovia Warszawa | UKS Plas Warszawa | 3:0 | 25:14, 25:9, 25:14 |
UKS Esperanto | UKS Plas Warszawa | 3:0 | 25:23, 25:22, 25:17 |
UKS Atena KSG Warszawa II | UKS Varsovia Warszawa | 0:3 | 8:25, 6:25, 6:25 |
OTPS Nike Ostrołęka | UKS Atena KSG Warszawa II | 3:0 | 25:11, 25:3, 25:12 |
UKS Plas Warszawa | Ósemka Siedlce | 3:1 | 25:7, 25:23, 21:25, 25:17 |
OTPS Nike Ostrołęka | UKS Esperanto | 3:1 | 25:27, 25:23, 25:17, 25:17 |
UKS Atena KSG Warszawa II | UKS Plas Warszawa | 1:3 | 10:25, 16:25, 25:23, 7:25 |
OTPS Nike Ostrołęka | UKS Varsovia Warszawa | 2:3 | 25:18, 22:25, 26:24, 23:25, 5:15 |
Ósemka Siedlce | UKS Atena KSG Warszawa II | 3:1 | 25:21, 17:25, 25:11, 25:22 |
UKS Esperanto | UKS Varsovia Warszawa | 1:3 | 21:25, 25:21, 14:25, 13:25 |
Ósemka Siedlce | UKS Varsovia Warszawa | 0:3 | 10:25, 22:25, 7:25 |
UKS Varsovia Warszawa | OTPS Nike Ostrołęka | 3:0 | 25:12, 25:16, 25:15 |
UKS Atena KSG Warszawa II | UKS Esperanto | 0:3 | 10:25, 7:25, 12:25 |
Ósemka Siedlce | OTPS Nike Ostrołęka | 0:3 | 17:25, 18:25, 20:25 |
UKS Plas Warszawa | UKS Atena KSG Warszawa II | 3:0 | 25:15, 25:19, 25:23 |
Ósemka Siedlce | UKS Esperanto | 0:3 | 14:25, 15:25, 17:25 |
UKS Esperanto | UKS Atena KSG Warszawa II | 3:0 | 25:6, 25:9, 25:14 |
OTPS Nike Ostrołęka | Ósemka Siedlce | 3:0 | 25:11, 25:14, 25:14 |