Siatkówka to prosta gra, trzeba tylko trafić w to pomarańczowe. -

Waldemar Wspaniały

Siatkówka jest bowiem sportem wyjątkowym. -

Zdzisław Ambroziak

Nasza filozofia jest prosta - walczyć zawsze do końca. -

Łukasz Żygadło

Siatkówka to takie puzzle, w których każdy element musi do siebie pasować. -

Krzysztof Ignaczak

W piłkę nożną można grać niechlujnie przez 80 minut. W siatkówkę tak grać się po prostu nie da. -

Jacek Laskowski

To jest uroda siatkówki. Nie możesz się załamać, gdy przegrywasz. Nie możesz przestać grać, gdy prowadzisz. -

Wojciech Drzyzga

Siatkówka jest to fantastyczny sposób na życie, naprawdę. Jest to piękna przygoda, dająca wiele radości nie tylko tych sportowych. -

Łukasz Kadziewicz

Każdy set to inny rozdział. To jest całe piękno siatkówki. -

Wojciech Drzyzga

Mazowiecka Liga Seniorów

Sezon 2022/2023

Msc.ZespółMeczePktZw-PoSetyPunkty
1.ProNutiva SKK Belsk Duży 133712-138-71085 : 899
2.SPS Radmot Jedlińsk 142810-432-171131 : 1027
3.UKS Orlęta Raszyn 14248-629-241226 : 1193
4.KPS Płock 13228-525-221066 : 1033
5.PSG KPS Siedlce II13196-723-251092 : 1061
6.RAS 6 Szydłowiec 14186-825-261096 : 1151
7.iProArt Huragan Stare Babice 13186-726-301206 : 1227
8.UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 14145-920-341154 : 1238
9.UKS Herkules Sulejówek 14123-1118-351079 : 1221
10.MOS Iskra Warszawa 1293-915-31951 : 1036
UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów MOS Iskra Warszawa 3:225:21, 22:25, 26:28, 25:20, 15:11
ProNutiva SKK Belsk Duży KPS Płock 3:025:13, 25:23, 25:20
PSG KPS Siedlce IIUKS Orlęta Raszyn 1:326:28, 25:20, 15:25, 18:25
RAS 6 Szydłowiec SPS Radmot Jedlińsk 3:025:22, 27:25, 25:19
iProArt Huragan Stare Babice UKS Herkules Sulejówek 3:225:8, 25:17, 23:25, 19:25, 15:9
KPS Płock UKS Herkules Sulejówek 3:025:15, 25:14, 29:27
UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów RAS 6 Szydłowiec 3:222:25, 25:21, 25:18, 22:25, 16:14
UKS Orlęta Raszyn MOS Iskra Warszawa 3:025:17, 25:23, 25:16
SPS Radmot Jedlińsk iProArt Huragan Stare Babice 3:225:13, 25:21, 23:25, 20:25, 15:13
ProNutiva SKK Belsk Duży PSG KPS Siedlce II3:025:23, 25:22, 25:17
UKS Orlęta Raszyn RAS 6 Szydłowiec 3:028:26, 25:18, 25:23
MOS Iskra Warszawa ProNutiva SKK Belsk Duży 0:326:28, 19:25, 21:25
PSG KPS Siedlce IIKPS Płock 2:325:14, 20:25, 21:25, 25:20, 13:15
iProArt Huragan Stare Babice UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 3:225:18, 25:19, 20:25, 17:25, 15:11
UKS Herkules Sulejówek SPS Radmot Jedlińsk 1:325:23, 18:25, 18:25, 21:25
KPS Płock SPS Radmot Jedlińsk 0:319:25, 24:26, 18:25
UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów UKS Herkules Sulejówek 3:125:22, 22:25, 25:19, 25:21
UKS Orlęta Raszyn iProArt Huragan Stare Babice 3:128:26, 29:27, 23:25, 25:18
ProNutiva SKK Belsk Duży RAS 6 Szydłowiec 3:125:20, 25:15, 21:25, 25:14
PSG KPS Siedlce IIMOS Iskra Warszawa 3:025:20, 25:18, 25:10
MOS Iskra Warszawa KPS Płock 1:326:24, 21:25, 28:30, 22:25
iProArt Huragan Stare Babice ProNutiva SKK Belsk Duży 3:217:25, 23:25, 25:15, 25:20, 15:13
RAS 6 Szydłowiec PSG KPS Siedlce II3:025:22, 25:19, 25:20
UKS Herkules Sulejówek UKS Orlęta Raszyn 1:321:25, 25:22, 15:25, 11:25
SPS Radmot Jedlińsk UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 3:025:20, 25:15, 25:18
KPS Płock UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 3:125:14, 25:15, 24:26, 25:14
UKS Orlęta Raszyn SPS Radmot Jedlińsk 0:319:25, 16:25, 24:26
MOS Iskra Warszawa RAS 6 Szydłowiec 2:325:14, 25:9, 22:25, 13:25, 13:15
ProNutiva SKK Belsk Duży UKS Herkules Sulejówek 3:025:21, 25:16, 25:18
PSG KPS Siedlce IIiProArt Huragan Stare Babice 1:323:25, 21:25, 25:18, 20:25
UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów UKS Orlęta Raszyn 0:324:26, 20:25, 23:25
iProArt Huragan Stare Babice MOS Iskra Warszawa 2:317:25, 25:22, 17:25, 25:20, 13:15
RAS 6 Szydłowiec KPS Płock 3:025:18, 25:20, 28:26
UKS Herkules Sulejówek PSG KPS Siedlce II0:326:28, 21:25, 12:25
SPS Radmot Jedlińsk ProNutiva SKK Belsk Duży 1:325:20, 19:25, 19:25, 23:25
KPS Płock UKS Orlęta Raszyn 3:224:26, 25:19, 28:26, 18:25, 15:12
MOS Iskra Warszawa UKS Herkules Sulejówek 3:225:17, 25:19, 24:26, 14:25, 16:14
ProNutiva SKK Belsk Duży UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 3:025:21, 25:11, 25:19
PSG KPS Siedlce IISPS Radmot Jedlińsk 3:125:18, 25:17, 22:25, 25:22
RAS 6 Szydłowiec iProArt Huragan Stare Babice 3:025:21, 27:25, 28:26
iProArt Huragan Stare Babice KPS Płock 3:125:21, 25:23, 20:25, 25:13
UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów PSG KPS Siedlce II1:317:25, 22:25, 25:19, 19:25
UKS Orlęta Raszyn ProNutiva SKK Belsk Duży 1:315:25, 19:25, 25:18, 18:25
UKS Herkules Sulejówek RAS 6 Szydłowiec 3:113:25, 25:22, 25:23, 25:15
SPS Radmot Jedlińsk MOS Iskra Warszawa 3:025:17, 25:19, 25:23
KPS Płock ProNutiva SKK Belsk Duży 0:321:25, 24:26, 17:25
UKS Orlęta Raszyn PSG KPS Siedlce II1:335:33, 23:25, 16:25, 20:25
MOS Iskra Warszawa UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 1:317:25, 25:21, 14:25, 18:25
SPS Radmot Jedlińsk RAS 6 Szydłowiec 3:025:20, 25:23, 25:9
SPS Radmot Jedlińsk KPS Płock 0:313:25, 21:25, 20:25
iProArt Huragan Stare Babice SPS Radmot Jedlińsk 2:325:23, 25:22, 22:25, 18:25, 12:15
MOS Iskra Warszawa UKS Orlęta Raszyn 3:025:20, 25:17, 25:20
UKS Herkules Sulejówek KPS Płock 0:315:25, 21:25, 22:25
RAS 6 Szydłowiec UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 3:025:21, 25:18, 25:18
PSG KPS Siedlce IIProNutiva SKK Belsk Duży 0:325:27, 23:25, 15:25
UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów iProArt Huragan Stare Babice 3:125:21, 22:25, 25:20, 25:23
KPS Płock PSG KPS Siedlce II3:125:27, 25:20, 25:23, 25:17
SPS Radmot Jedlińsk UKS Herkules Sulejówek 3:025:18, 25:18, 25:19
RAS 6 Szydłowiec UKS Orlęta Raszyn 1:328:26, 17:25, 19:25, 20:25
UKS Herkules Sulejówek iProArt Huragan Stare Babice 3:025:15, 25:14, 25:15
ProNutiva SKK Belsk Duży MOS Iskra Warszawa 3:025:18, 25:19, 27:25
iProArt Huragan Stare Babice UKS Orlęta Raszyn 3:125:14, 29:27, 28:30, 25:23
UKS Herkules Sulejówek UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 3:133:35, 25:22, 25:19, 26:24
RAS 6 Szydłowiec ProNutiva SKK Belsk Duży 1:322:25, 19:25, 25:20, 14:25
UKS Orlęta Raszyn UKS Herkules Sulejówek 3:225:22, 25:16, 22:25, 20:25, 15:10
UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów SPS Radmot Jedlińsk 0:319:25, 22:25, 22:25
PSG KPS Siedlce IIRAS 6 Szydłowiec 3:125:22, 15:25, 25:13, 25:18